Przedstawienie jasełkowe w wykonaniu przedszkolaków z Chociemyśli odbyło się dzisiaj (24.01) w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kotli. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i zapałem wystąpiły przed liczną publicznością. W pięknych strojach i niezwykłej scenografii przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus, oprawioną kolędami i pastorałkami.
Niezwykły spektakl obejrzeli zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik, Przewodnicząca Rady Halina Przybylska, Dyrektor ZSP w Kotli Halina Ignacik i Wicedyrektor ZSP w Kotli Dorota Danielewicz, Dyrektor GOKiS Iwona Adamczak, Dyrektor GOPS Dorota Młodecka, Kierownik GOZ w Kotli Małgorzata Madera oraz ks. Andrzej Skoczylas. Na koniec dzieci zaśpiewały swoim kochanym dziadkom i babciom piosenkę i obdarowali ich własnoręcznie zrobionymi prezentami. W nagrodę za wspaniały występ dzieci otrzymały słodkości.
-"Dziękuję opiekunom oraz dzieciom za piękny występ. Gratuluję dziadkom i babciom tak wspaniałych wnuków"- mówiła zastępca wójta Kamila Suchocka-Szperlik.
źródło: UG Kotla
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz