Z Kotli do Leśnej Doliny do pokonania mieli dystans około 12 km - bynajmniej tak wskazywały liczniki pomiaru odległości, które mieli ze sobą. Jechali głównie drogami leśnymi. To był kolejny finał akcji "Trzymaj formę" organizowany przez gminę Kotla. A na miejscu czekały konkurencje - udział w nich wzięły dzieci i młodzież. Ścigali się i walczyli o medale. Najmłodszy z uczestników Jan miał 2 lata. - To jego pierwszy rowerek w życiu! - zdradza nam Krzysztof Oborski (38 l.), który zabrał też ze sobą córkę.
Naplacu są dmuchańce i wiele innych atrakcji. - Cieszę się, żemieszkańcy po raz kolejny zabrali całe rodziny. Fajnie, że nasportowo wszyscy razem spędzały wolny czas - mówił wójt ŁukaszHorbatowski.
Frekwencja była naprawdę duża. Tylko w rywalizacji wzięło udział około 60 zawodników. - Zdziwiłbym się, gdyby było ich mniej. Pragnę tylko przypomnieć, że z Kotli do Leśnej Doliny jest kilka leśny tras, które warto poznać - zachęcał nadleśniczy Adam Grzelczak. Po zabawie trzeba będzie ponownie wsiąść na rowery i wrócić nimi kilkanaście km do... domów.
MK
[FOTO] Od rodzinnych tradycji po zawodowe awanse
Gratulacje dla tych naprawdę zasłużonych :) Typ ze zdjęcia 176 zalicza wpadkę alkoholową, awans na miszcza i teraz wyróżnienie...normalnie specjaliści sami xD
degenarat^windykator
17:22, 2026-05-13
[FOTO] Od rodzinnych tradycji po zawodowe awanse
Mogę prosić więcej zdjęć bo nie wszystkich widać...proszę dać 500 hahahahha barany
Asia
17:13, 2026-05-13
[FOTO] Od rodzinnych tradycji po zawodowe awanse
Hahahaha narobili 200zdjec jak małpom w zoo. My Głogów to portal kghemu czy o Głogowie ? Redaktor jakiś nawiedzony pod tym względem.....czy koperta poszła ?
Mark
17:12, 2026-05-13
Zielona zmiana na Starym Mieście w Głogowie
Jedyny plus że dali zarobić firmie z naszego podwórka , ale czy niema jusz naszych rodzimych drzew tylko musimy sadzić jakieś dziwne drzewa i pewnie za parę tys sztuka.
Big
15:09, 2026-05-13
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz