Uczniowie ze szkoły w Radwanicach już od najmłodszych lat interesują się swoją gminą i jej przyszłością. W końcu to tutaj mieszkają i dobrze wiedzą, gdzie w Radwanicach są najciekawsze miejsca i czego, jako mieszkańcy, potrzebują w gminie - Przedstawiam Wam moich doradców uczniów klasy 3b z Zespół Szkolno-Przedszkolny w Radwanicach - mówi wójt Paweł Piwko. W środę (26.01.) przyjął małych doradców w urzędzie gminy Radwanice.
- Chcielibyśmy aby pan wybudował nam basen, kino, kręgielnie, park linowy i McDonalda, no i... galerię - mówiły dzieci. Wójt podziękował za piękne życzenia. Podkreślił, że tożsamość z miejscem zamieszkania to bardzo ważny element wychowania.
RED
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Festiwal Rap Stacja w Sławie przerwał pożar
Szkoda tej młodziutkiej dziewczyny.Dużo zdrówka
Obywatel
16:42, 2025-07-11
Będzie protest Konfederacji „STOP imigracji!”
Stop alienizacji Polski! Nie zgadzamy się na niekontrolowany napływ kosmitów. Nie dla Centrum Integracji Obcych z Marsa. Nikt nie wie dokładnie ilu ich jest, ani gdzie przebywają. Polska dla Polaków.
Łukasz
15:00, 2025-07-11
Będzie protest Konfederacji „STOP imigracji!”
absurdalne rozumowanie, że straszą a brak konkretów czyli idąc tym tokiem rozumowania potrzebujesz najpierw doznać szkody zamiast jej unikać ? xD LOL
OPTS
14:56, 2025-07-11
Nowy bus już w Domu Dziecka
tylko pani Marii zaL TAK BYLO WSPANIALE
no
14:54, 2025-07-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz