Zamknij

Czym zajmuje się firma Radoxim? Budujesz lub remontujesz? Mogą pomóc!

10:42, 12.08.2020 Adam Aktualizacja: 14:46, 14.02.2022
Skomentuj


To jedna z największych wypożyczalni sprzętu budowlanego w naszym regionie, gdzie zaopatrzyć mogą się klienci indywidualni oraz firmy.

Budowa czy remont domu to inwestycje wymagające specjalistycznego sprzętu. Nie wszystkie firmy czy też indywidualni inwestorzy, planujący wykonać jakiekolwiek prace budowlane, dysponują rozbudowanym parkiem maszynowym, który pozwoli wykonać zaplanowane inwestycje.

Wiele urządzeń i maszyn, które wykorzystuje się na budowie, kosztuje majątek. Po co więc inwestować w sprzęt, który będzie użyty, w niektórych przypadkach, tylko raz. Ponadto posiadanie własnych maszyn i urządzeń wymaga magazynowania, serwisowania i transportu z budowy na budowę, a także wiąże się
z koniecznością wykonywania przeglądów, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Wszystko to powoduje powstawanie dodatkowych kosztów dla wykonawcy. Wynajmowany sprzęt, w przypadku awarii, wymieniany jest niezwłocznie na sprawny. Wynajmujący nie ponosi żadnych kosztów takiej wymiany. Inaczej wygląda sytuacja w przypadku awarii sprzętu należącego do wykonawcy. Naprawa lub zakup nowego urządzenia, powoduje nieplanowane obciążenie finansowe, ale przede wszystkim wymaga czasu, który jest niezwykle istotny w odniesieniu do terminowej realizacji inwestycji.

Dlatego kilka lat temu narodził się pomysł, aby otworzyć na lokalnym rynku wypożyczalnię sprzętu budowlanego, która ułatwi realizację inwestycji wielu ekipom budowlanym oraz indywidualnym inwestorom bez potrzeby angażowania dużych środków pieniężnych na zakup maszyn. - Firma od samego początku starała się sukcesywnie inwestować w niezbędny sprzęt, często nietani, ale najwyższej jakości. Kto nie inwestuje, ten się nie rozwija. A nam zależało na tym, aby stworzyć fachowcom jak najlepsze warunki pracy - wspomina Arnold Wróbel, współwłaściciel firmy RADOXIM Sp. z o.o.
Co ważne, stale szukaliśmy rozważań usprawniających pracę i zwiększających wydajność - podkreśla.

Zgromadzony park sprzętowo-maszynowy pozwolił na otwarcie własnej wypożyczalni, która znajduje się przy ul. Południowej w Głogowie. Na znacznych rozmiarów placu oraz w nowoczesnej hali magazynowej znajdziemy cały szereg sprzętu budowlanego w tym m.in. szalunki systemowe, dźwigi stacjonarne, dźwigi samojezdne, koparki, koparko-ładowarki, rusztowania elewacyjne i przejezdne, agregaty prądotwórcze, a także elektronarzędzia - od prostej wiertarki po specjalistyczny sprzęt pomiarowy i kontrolny. Jesteśmy przygotowani na spełnianie potrzeb i rozwiązywanie problemów małych, średnich i dużych firm budowlanych.

W ostatnim czasie powiększyliśmy swoją ofertę o kontenery magazynowe oraz socjalne dla pracowników produkcyjnych jak i kadr kierowniczych. - Oferujemy możliwość wynajmu z opcją transportu we wskazane miejsce. Do tego celu zaopatrzyliśmy się w dwa pojazdy samozaładowcze z hydraulicznym dźwigiem samochodowym HDS o dużej nośności. Posiadamy również sprzęt dla indywidualnych klientów. To m.in. elektronarzędzia, sprzęt spalinowy w tym: zagęszczarki, kosiarki, podkaszarki i wiele innych, które wykorzystać można podczas remontu czy też w trakcie prac ogrodowych - wymienia Arnold Wróbel.

Pracownicy wypożyczalni starają się również pomóc w zaproponowaniu rozwiązań dla firm wykonawczych, które niejednokrotnie potrzebują porady technicznej naszych specjalistów. Oferowane wsparcie pozwala klientom w prawidłowym zrealizowaniu zadań inwestycyjnych przy wykorzystaniu najlepiej dobranego do ich potrzeb sprzętu z wypożyczalni.

- Zależy nam na współpracy, która przyniesie wymierne korzyści dla naszych klientów, a nam pozwoli na dalszy rozwój i jeszcze lepsze dopasowanie do potrzeb rynku - podkreśla Arnold Wróbel.

Po trzech latach działalności z usług wypożyczalni korzystają już nie tylko mieszkańcy i firmy z regionu. Kompleksowość oferty pozwala na stałą współpracę z największymi firmami wykonawczymi z całej Polski.

Warto tam zajrzeć i skorzystać z bogatej oferty Wypożyczalni Sprzętu Budowlanego RADOXIM Sp. z o.o., bo to jedna z największych wypożyczalni sprzętu z tak obszernym asortymentem w regionie.


(Adam)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%