Początek roku szkolnego w Szkole Podstawowej im. Niewidziajły w Sławie. Po mszy św. dzieci udział wzięły w gminnych uroczystościach pod pomnikiem po czym - w związku z remontem szkoły - udały się na boisko Orlik, gdzie odbyła się uroczystość szkolna. Po przemówieniu dyrektora szkoły, ślubowaniu uczniów klas pierwszych dzieci spotkały się ze swoimi wychowawcami.
W związku z trwającym remontem budynku szkolnego przy ulicy Odrodzonego Wojska Polskiego nastąpiły zmiany w organizacji prowadzenia zajęć lekcyjnych. Lekcje w klasach czwartych i piątych będą odbywały się w budynku przy ulicy Ogrodowej. Ze względu na zbyt dużą liczebność dzieci, uczniowie klas piątych będą rozpoczynać zajęcia na drugiej zmianie czyli w godzinach późniejszych, czyli do zakończenia remontu. Dowozy szkolne zostaną przystosowane do panujących warunków. Natomiast uczniowie klas od szóstej do ósmej będą uczęszczać do byłego budynku szkolnego przy ulicy Henryka Pobożnego.
RED
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Od dziecka wiedział, że będzie sołtysem
Szkoda że sołtys nie zadbał o poprzednią świetlicę i zostawił tam jeden wielki syf a od mieszkańców wymaga porządku
Mieszkanka
00:35, 2025-07-08
Jak poszło ósmoklasistom z Głogowa?
paniom od angielskiego z sp7 dziekujemy i zyczymy duzo zdrowia a Szymkowi gratulujemy 100 procent to jest cos
uno
20:30, 2025-07-07
32-latek uprawiał konopie w mieszkaniu
od razu czujemy się bezpieczniejsi! Gdzie są ci policjanci, gdy mąż katuje żonę i dzieci?
mariola
17:46, 2025-07-07
Jak poszło ósmoklasistom z Głogowa?
a dzieciak z 7 ma 100 procent z angielskiego i kilku z nich 98 z angielskiego podobnie jest z matematyka w 7 tez prawie wszuscyn okolo 80 procentm ktos to sprawdzil
no
14:56, 2025-07-07
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz