Po mszy świętej dziękczynnej za zbiory, która odbyła się w kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Ciosańcu sołectwa wsi Bagno, Ciosaniec, Droniki, Rudno, Szreniawa, Świętno, Wilcze zorganizowały drugi Dziękczynny Festyn Parafialny na placu przy parafialnym.
Były występy artystyczne, grał zespół muzyczny, była grochówka, pajda chleba z ogórkiem, dzik, dania z grilla, bigos, wiele ciast i napoje. Dla dzieci były dmuchawce, animacje i zabawy.
FED
Głogowianie na Marszu Niepodległości w Warszawie
Brawo My ....Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy....
Fm
19:13, 2025-11-11
Zaszczytne tytuły za pomaganie głogowianom
troche prywaty ; PANI DOKTOR DZIEKUJE ZA TO URATOWANE ZYCIE I DZIEKUJE ZA OPIEKIE NAD JEJ SYNEM
babcia
19:03, 2025-11-11
Zaszczytne tytuły za pomaganie głogowianom
Gruby dostał takie wyróżnienie🤔pytam za co????
Bolo
18:28, 2025-11-11
Cześć i chwała bohaterom! Biało-czerwony tłum
Dzięki Bogu w Polsce prezydentem został Karol Nawrocki i jest tak dużo patriotów, gdyby wygrał trzaskowski to w marszu szli by zdrajcy,wykolejeńcy z lgbt,sataniści z flagami ue i tęczowymi szmatami.
Gładziu.
16:53, 2025-11-11
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz