W wyborczy weekend w Sławie odbyła się już siódma edycja Wrak Race Sława z udziałem 140 bolidów walczących w trzech klasach Cywil, 1600 i 2000 pojemności. Było mnóstwo adrenaliny, gdyż były wywrotki, zderzenia, dachowania, ale nikomu nic się nie stało.
W kategorii Cywil wygrał z nr 27 Zbigniew Bajda. W kat. 1600 złoty tłok otrzymał Artur Godlewski, a w kat 2000 cm z nr 71 Piotr Michalski. Nagrodę dla najlepszego weterana przyznano Arturowi Mencelowi, który 26 października będzie organizatorem kolejnego Wrak Race Gatka, który odbędzie się koło Żmigrodu. Największym kozakiem Wrak Race Sława okazał się Dawid Szymański. FED
fot.SF
[FOTO] 30 najlepszych grafficiarzy zmienia przejście
a jaki koszt jest tych najlepszych ktos wie
KINIA
11:48, 2026-06-28
[FOTO] 30 najlepszych grafficiarzy zmienia przejście
HUZ SIE ZACZELO 30 NAJLEPSZYCH A NASI NIE UMIELIBY NAMALOWAC RATUSZA CZY KOLEGIATY, KPINY Z NAS Z MIESZKANCOW BO DLA KASTY WSZYSTKO CO Z ZEWNATRZ TO JEST DOBRE A NASZE ZLE
BOBASEK
11:47, 2026-06-28
[FOTO] 30 najlepszych grafficiarzy zmienia przejście
Tylko żeby miajscowi wandale nie poprawili tego dzieła po swojemu🤬
TeDe
10:34, 2026-06-28
Radni nie mieli litości dla dyrektorki przedszkola
W jednej ze szkół w Grębocicach gmina wypłaciła odszkodowanie , zaległą pensję po przegranej sprawie o mobbing Pani dyrektor a wszystko zamiatanie pod dywan. Brawo radni Jerzmanowej, nie to co w Grebocicach
..
08:34, 2026-06-28
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz