Zakończyły się prace przy gruntownym remoncie orlika w Sławie. Obiekt przy ul. Ogrodowej przeszedł odbiór techniczny i został oddany do użytku. - Wszystkie prace, które umieszczone były w zadaniu zostały wykonane - zawiadamia urząd miasta. Koszt inwestycji opiewał na kwotę 330 tys. zł. Wykonawcą prac była firma SOLID-STET Sp. z o.o. ze Szczecina.
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
czego mamy wiecej ratownikow czy prywatnych karetek pogotowia to jakas plaga i wszystkim to pasuje
kinia
15:08, 2026-06-23
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
krzeselko to dla lekarza i koniec dyskusji
xyz
14:40, 2026-06-23
Uwaga! Zmiana jednego z operatorów opłat
Nie ma już aplikacji Pango, zastąpiła ją już parę lat temu aplikacja AnyPark
Patrycja
14:35, 2026-06-23
Miasto po raz kolejny wsparło pogotowie
mina szczesliwego ratownika bezcenna a gdyby tak do kazdej katretki i tej co to stoi na podworku kupic po krzeselku byloby szzczescie w calym powiecie
zzz
14:28, 2026-06-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz