Nie mogło być inaczej – szczypiorniści KGHM Chrobrego Głogów pokonali Zagłębie Lubin.
Hutnicza orkiestra nadała ton, szczypiorniści Chrobrego do niego zagrali. Od początku jak z nut. W końcu, tak z przytupem, tak wyraźnie. Dzisiaj (20.09.), w derbach, z Zagłębiem Lubin. Choć ta druga połowa była już lepsza w wykonaniu rywali. A walka o komplet punktów trwała do samego końca.
[FOTORELACJANOWA]8065[/FOTORELACJANOWA]
Oczywiście w tym derbowym starciu głogowianie byli faworytami. Choć ostatnio zawiedli, bo przegrali na wyjeździe ze Stalą Mielec, to jednak Zagłębie w tym sezonie – jak na razie – jest ligowym outsiderem. Nie zdobyło jeszcze nawet punktu w Orlen Superlidze.
Podopieczni Vitalija Nata spokojnie budowali przewagę. Najpierw prowadzili trzema trafieniami, potem pięcioma – ostatecznie na przerwę schodzili przy stanie 16:10. Duża w tym zasługa świetnie dysponowanego w bramce Antona Dereviankina. Skuteczności gości budziła naprawdę wiele zastrzeżeń.
Po zmianie stron Zagłębiu, do czasu, z trudem przychodziło odrabianie strat. Kiedy na 19:11 trafił Paweł Paterek kibice wstali z miejsc. W ogóle pięknych i składnych akcji w wykonaniu Chrobrego nie brakowało. Powodów do radości było sporo.
W ostatnim kwadransie jednak coś się zacięło, zdarzyły się przestoje. Rywale zbliżył się, przewaga stopniała do zaledwie oczka. Chrobry dowiózł jednak zwycięstwo do końca. Wygrał 27:26.
Rondo Górników wciąż przerasta kierowców
Rondo jest bardzo dobrze oznaczone znakami pionowymi i poziomymi przed rondem. Problem w tym że kierowcy jeżdżą bez patrzenia na znaki. Wystarczy na pół roku postawić małe słupki lub plastikowe przegrody na ciągłej linii i głogowskai beton nauczy się jeździć prawidłowo na pamięć.
Ola
19:16, 2025-09-29
Rondo Górników wciąż przerasta kierowców
KARAC KARAC J JESZCZE RAZ KARAC KIEROWCOW ZA LAMANIE PRZEPISOW RUCHU DROGOWEGO
Glos
19:11, 2025-09-29
Tylko garstka uczniów wybrała edukację zdrowotną
Rodzice wiedzą najlepiej co dla ich dzieci najlepsze.
Luk
19:05, 2025-09-29
Rondo Górników wciąż przerasta kierowców
Łatwiejszego ronda już nie może być. Przed wjazdem wybierasz pas w kierunku jakim chcesz jechać i tego się trzymasz. Jedziesz dalej jak po sznurku. Cyrki się dzieja bo ludzie nie patrzą na oznakowanie.
Jano
17:48, 2025-09-29
2 0
Bardzo słaby kolejny mecz
2 0
Malo ludzi na trybunach znowi
2 0
Organizacja meczów słaba nic się nie zmienia
1 0
Mecz słaby w wykonaniu Chrobrego( 2 połowa), mecz przegrany przez Zagłębie po fatalnym błędzie szkoleniowca Zagłębia na 6sec przed końcem. Bramkami z karnego nie wygra się meczu. Wyglądało to dziś tak jakby zawodnikom brakowało sił, lekceważąco wyszli na 2 połowę, z taką grą to może będzie 6-8 miejsce w lidze. Brawo Zagłębie, pokazaliście że gra się do końca.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz