W ub. piątek (26.07.) piłkarze Chrobrego Głogów przegrali na inaugurację sezonu Fortuny 1. ligi z Olimpią Grudziądz aż 5:0 (0:0). Teraz liczą na to, że przed własną publicznością, uda się im zainkasować komplet punktów.
- Nie tak sobie wyobrażaliśmy wejście do ligi - nie ukrywał po meczu Ivan Djurdjevic. - Ale jak się pada, to lepiej tak mocno na początku, po męsku - dodawał. Nie był zbyt wylewny - zapowiedział, że zespół musi skupić się na sobie, by dobrze przygotować się do następnego ligowego meczu.
A teraz pomarańczowo-czarnym przyjdzie zagrać z wymagającym rywalem - Bruk-Bet Termalicą Niecieczą, która w 1.kolejce pokonała Sandecję Nowy Sącz 3:0.
MK
fot. Chrobry Głogów S.A.
Spółdzielnia: Nie będzie oprysków na komary
Oprysków nie ma, za to są podwyżki czynszu ;)
Rrr
05:30, 2025-07-03
KGHM wspiera Kornelię Olkucką. Ściga się w Formule 4!
Kolejny któremu żal du....ę ściska.... guzik w życiu robi i nic nie osiągnął i komentuje jak kolejny polaczek cebulaczek. Brawo dziewczyno tak trzym!!!
Gazda
22:31, 2025-07-02
W gminie Głogów to gorący temat
To nie chodzi o blokowanie miliardów. Tu chodzi o to co jegomość mówi a co robi…. W sensie nic nie robi,,, miał okazje zachować ten przejazd ale wtwierdzil że po co
Do kom1
20:32, 2025-07-02
W gminie Głogów to gorący temat
Nie przywrócą, nie po to PKP inwestuje miliardy w kolej szybkiego ruchu by pociągi jeździły 60km/h. A PKP ma przepisy które trzeba przestrzegać. Trzeba się z tym pogodzić technologia idzie do przodu byle kilka rolników nie może spowodować by wydane miliardy poszły w błoto.
Ktoś
20:30, 2025-07-02
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz