07:26, 03.08.2019
Trener Chrobrego Głogów wyjaśniał przyczyny porażki w starciu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. - Po tym pierwszym meczu chcieliśmy
20:51, 02.08.2019
Czuć było sportowe święto - piłkarskie rozgrywki, po krótkiej przerwie, wróciły do Głogowa. Chrobry na inaugurację sezonu Fortuny
18:45, 02.08.2019
Do rozpoczęcia inauguracyjnego meczu Chrobrego Głogów przed własną publicznością pozostały już tylko minuty. Trybuny stadiony przy
13:50, 31.07.2019
W ub. piątek (26.07.) piłkarze Chrobrego Głogów przegrali na inaugurację sezonu Fortuny 1. ligi z Olimpią Grudziądz aż 5:0 (0:0). Teraz
13:42, 31.07.2019
W piątek (2.08.) domowa inauguracja sezonu. O godz. 19 na stadionie przy ul. Wita Stwosza mecz Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza.Trwa
13:34, 31.07.2019
Ostatni sezon spędził w hiszpańskiej 4.lidze - Tercera Division. To nominalny napastnik mogący występować również jako ofensywny
13:31, 31.07.2019
Piłkarze Chrobrego Głogów gotowi do gry. Poznajcie skład pomarańczowo-czarnych, którzy zawalczą o pierwsze ligowe punkty na własnym