Artykuł sponsorowanyStyl życia

Połówka bliźniaka w pięknej okolicy do wzięcia. Sprawdź!4 min na czytanie

Połówka bliźniaka w pięknej okolicy do wzięcia. Sprawdź! 14

Chcesz mieszkać w pięknej spokojnej okolicy? Mieć własny domek na uboczu, gdzie blisko jest do zieleni i zarazem do miasta? Rozwiązaniem może być połówka bliźniaka w Serbach przy ulicy Jaśminowej na nowo powstałym, spokojnym i pełnym uroku osiedlu, gdzie w pobliżu jest obszar Natura 2000, gdzie bociany naprawdę pukają do okien, gdzie aby wyjść na spacer z psem na łąkę, na kijki, pobiegać, pojeździć rowerem wystarczy pokonać… 200 m.

– Dwa takie domy, a zatem 4 mieszkania buduje tam sprawdzona i rzetelna firma MTM. Nawiasem mówiąc na tym osiedlu stoi od lat już wiele pięknych domów przez nią postawionych. Osiedle jest oświetlone, a gmina ma opracowane plany na budowę sieci uliczek i chodników. Niebawem powinno być już pięknie – informuje Krzysztof Bajer, właściciel RAM Nieruchomości.

Mieszkanie w bliźniaku to 82 mkw powierzchni na parterze z możliwością dodatkowego zagospodarowania poddasza na kolejnych przynajmniej 30 mkw o wysokości 2,6 m. Do dyspozycji naprawdę spory salon (25 mkw), przestronna kuchnia (10 mkw), duże pokój i sypialnia oraz oczywiście łazienka i pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu można urządzić dodatkowo 2 duże pokoje i łazienkę, czy garderobę. Możliwości aranżacji pomieszczeń jest sporo.

Budynek wzniesiony jest przy użyciu szczelinowych pustaków cermicznych Röbena, docieplony warstwą styropianu, pokryty ceramiczną dachówką. Ogrzewany gazem dom jest zatem doskonały pod względem izolacji cieplnej, a koszt jego eksploatacji jest niewielki.

RAM Nieruchomości – połowka bliźniaka w Serbach

https://myglogow.pl/polowka-blizniaka-w-pieknej-okolicy-do-wziecia-sprawdz/Chcesz mieszkać w pięknej spokojnej okolicy? Mieć własny domek na uboczu, gdzie blisko jest do zieleni i zarazem do miasta? Rozwiązaniem może być połówka bliźniaka w Serbach przy ulicy Jaśminowej na nowo powstałym, spokojnym i pełnym uroku osiedlu, gdzie w pobliżu jest obszar Natura 2000, gdzie bociany naprawdę pukają do okien, gdzie aby wyjść na spacer z psem na łąkę, na kijki, pobiegać, pojeździć rowerem wystarczy pokonać… 200 m.https://myglogow.pl/polowka-blizniaka-w-pieknej-okolicy-do-wziecia-sprawdz/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Czwartek, 13 czerwca 2019

Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim, na wydzielonej i uporządkowanej działce 3,5 ara. Ogrodzony z trzech stron, bo front przyszły właściciel może urządzić według własnego gustu i pomysłu. Koszt to 350 tys. zł. RAM Nieruchomości pomoże w załatwieniu formalności kredytowych w bankach. – Staramy się, aby koszt uzyskania kredytu był jak najmniejszy, by marża banku, prowizje i ubezpieczenia zniwelować do minimum. Trzeba mieć przynajmniej 10 proc. wkładu własnego – informuje Krzysztof Bajer, właściciel RAM Nieruchomości.

Niektórzy w Serbach obawiają się zalania wodą z Odry. To jeden z mitów, który krąży wśród ludzi, choć tak naprawdę nie wiadomo skąd się wziął i nie ma pokrycia w faktach. Tymczasem kłopotów z wielką wodą nie ma, okolica nie była zalana od wielu lat, a teren jest położony wyżej o około 70 cm. Zaizolowane domy budowane są również na nieco podniesionym terenie. Jak jest, można zapytać sąsiadów. Nikt nie narzeka.

Są tacy, którzy uważają, że Serby nie cieszą się popularnością ze względów komunikacyjnych i trudnościami z dojazdem. To kolejny mit, który trudno obalić, a który upada, gdy się w Serbach mieszka. Bo po pierwsze krajówka nie jest aż tak uciążliwa, a osiedle z bliźniakami jest na uboczu, więc hałas i ruch aut nie doskwierają. Po drugie słynny most okazuje się problemem jedynie dla głogowian. Dojazd z Serbów do miasta zabiera tak naprawdę kilka minut. Ostatnio, gdy przy przebudowie Alei Wolności w Głogowie wyłączono sygnalizację świetlną, okazało się, że korki są dużo mniejsze. I w ten sposób zakup domku w Serbach może być świetną okazją. A zrobisz to ty i skorzystasz, gdy inni będą się nadal Serbów obawiać.

RAM Nieruchomości Krzysztof Bajer
ul. Starowałowa 1, Głogów
www.ramnieruchomosci.pl

Kontakt:
501 268 626 – Krzysztof Bajer
501 576 470 – Renata Bajer
791 991 502

76 835 75 35
76 835 67 57

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne