Porażka na inaugurację sezonu naszych siatkarzy

21:15, 11.10.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 21:15, 11.10.2020

Ten sezon dla siatkarzy SPS-u Chrobrego Głogów rozpoczął się faul-startem. Najpierw w drużynie wykryto COVID 19, potem trzeba było odwołać mecze, a teraz zespół wrócił na parkiety, ale nadal osłabiony i w niepełnym składzie.

Niedzielny (11.10.) pojedynek dobrze układał się dla pomarańczowo-czarnych. Pierwszego seta wygrali z Sobieskimi Żagań. Niestety w drugim walka trwała o każdy punkt i to gospodarze wygrali na przewago 26:24. I wynik zmieniał się jak w rollercoasterze, bo następne dwa sety po jednym dla Sobieskiego i SPS-u. Wszystko rozstrzygnęło się w tie-breaku. Pechowym dla naszych, bo ulegli miejscowym 3:2.

- Wiedzieliśmy, że to będzie ciężki mecz - nie ukrywał Dominik Walenciej, trener Chrobrego, który miał trochę pretensji do zespołu. -Nie mamy też dostępu do wszystkich osób. Popełniliśmy za dużo błędów z naszej strony dlatego to Żagań świętuje wygraną - dodawał.