Sport

Remis w trzecim sparingu. Chrobry zadowolony po meczu z Hiszpanami1 min na czytanie

Automatycznie zapisany szkic 422

W Szamotułach odbył się trzeci sparingowy mecz Chrobrego Głogów w letnim okresie przygotowawczym. Rywalem pomarańczowo-czarnych? Drużyna hiszpańskich piłkarzy bez kontraktów. Padły dwie bramki – po jednej dla każdej ze stron. Wynik otworzył Mikołaj Lebedyński, który w 50. minucie trafił na 1:0. Hiszpanie wyrównali w 79. minucie.

– Ten sparing to kolejny krok w naszej robocie. Po elementach, które są już opanowane, czas na kolejne. Mieliśmy więcej czasu utrzymywać się przy piłce i to było widać – być przy piłce, dominować. Zrobiliśmy kilka fajnych akcji, a to dla nas ważne. Zdobyliśmy bramkę, gdy Mikołajowi bardzo fajnie dograł nasz wychowanek Dominik Piła, i to kolejna ciesząca rzecz. Zespół bardzo dobrze pracował i na tle zawodników po przejściach z niższych lig hiszpańskich prezentował się dobrze. Mogliśmy być bardziej skuteczni, ale to przyjdzie z czasem – podsumował trener Ivan Djurdjević.

Kolejny mecz kontrolny głogowianie rozegrają w środę (10.07.) z Mieszkiem Gniezno.

Reprezentacja AFE-Chrobry Głogów 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Lebedyński (50′), 1:1 Garcia (79′).
Chrobry: Makuchowski (60 Abramowicz) – Stolc, Michalec (60 Ilków-Gołąb), Góra (46 Filipowicz), Ratajczak, Drewniak (60 Pawlik), Antochów (46 Kulchawy), Mandrysz, testowany 1 (46 Diduszko), Lebedyński (60 Kowalczyk), testowany 2 (46 Piła).
Fot. Chrobry Głogów S.A.

Podziel się informacją ...
  • 25
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Sport