Dzieje sięGłogów

Są wstępne wyniki sekcji zwłok 64-letniego głogowianina. Zginął w wypadku1 min na czytanie

Są wstępne wyniki sekcji zwłok 64-letniego głogowianina. Zginął w wypadku

Wypadek wydarzył się w piątek na krajowej drodze nr 12, na odcinku między Jędrzychowicami a Górczyną. Brało w nim udział kilka samochodów, w tym dwie ciężarówki. Zginął na miejscu 64 – letni głogowianin, kierowca toyoty. – Według wstępnych ustaleń wynika, że ten kierowca zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką – poinformował prokurator rejonowy we Wschowie Artur Dryjas, który prowadzi śledztwo.

Ale, jak dodał, prokuratura nie wyklucza dodatkowych okoliczności, np. że popsuł się samochód, że doszło do zasłabnięcia kierowcy lub innych. To wszystko będzie ustalane. W poniedziałek została przeprowadzona sekcja zwłok, która za przyczynę zgonu uznała urazy wielonarządowe. W poniedziałek także prokurator powołał biegłego, który w ciągu miesiąca ma sporządzić opinię na temat przyczyn wypadku. Ocalała pasażerka toyoty, żona tego mężczyzny, która przebywa w szpitalu w Zielonej Górze. Toyota miała zjechać na przeciwny pas ruchu i zderzyć się z ciężarówką, następnie ją obróciło i wbiło do rowu.

Natomiast ciężarówka zderzyła się jeszcze z samochodem osobowym jadącym za toyotą oraz z jadącym dalej samochodem dostawczym. Prokurator powiedział, że są świadkowie tego wypadku i można będzie ustalić, co się wydarzyło.
DN

Podziel się informacją ...
  • 29
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się