Świetne starty zawodników Centrum Sportowe Głogowski Triathlon

09:05, 31.08.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 09:05, 31.08.2021

Zawodnicy Centrum Sportowe Głogowski Triathlon startowali w ogólnopolskim triathlonie Jezierzany na dystansie 300 m pływania, 9 km jazdy na rowerze i 2,5 km biegu. - Pogoda dopisała bez deszczu i wiatru można było się szybko ścigać - relacjonuje Bartosz Woszczyński, trener.

W kat. open kobiet zwyciężyła Olga Sawicka, która po mocnym pływaniu i rowerze na biegu dopełniła formalności. Na tym samym dystansie 2. miejsce zajęła Ula Olejniczak a trzecia była Ola Babisz. Dalej 6. miejsce dla Angeli Pełech. W kat. open mężczyzn 3. miejsce zajął Łukasz Kaźmierski. Najmłodsi zawodnicy uczestniczyli w aquathlonie na dystansie 300 m pływanie 1,25 km biegu - zwyciężyła Hanna Stach,  2. miejsce zajęła Michalina Opiłowska. - To był już ostatni start w tym sezonie triathlonowym krótka przerwa na okres przejściowy, czyli regeneracja i zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu - dodaje.