Szczypiorniści wracają na parkiety. Jedziemy po zwycięstwo do Gdańska

07:08, 01.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 07:08, 01.09.2019
reo

Po trzech miesiącach przerwy wraca rywalizacja w PGNiG Superlidze. Już w sobotę (31.08.) rozegrano pięć spotkań. NMC Górnik Zabrze pokonał nieznacznie Grupę Azoty Tarnów 23:22, PGE Vive Kielce bez większych problemów ograło Stal Mielec 33:20, Orlen Wisła Płock pokonał Azoty Puławy 25:17, MMTS Kwidzyn za to Zagłębie Lubin 28:23 a Gwardia Opole wygrała z Sandrą SPA Pogoń Szczecin 33:24. Zwycięstwa gospodarzy przerwie Chrobry?

KS SPR Chrobry Głogów zagra na wyjeździe z Torus Wybrzeżem Gdańsk, rywal wymagającym, ale na pewno będącym w zasięgu naszych szczypiornistów. Głogowianie na parkiet wybiegną bez kontuzjowanego Kamila Sadowskiego, który pauzować będzie musiał dłuższy czas. Ale z nadziejami na to, aby ten sezon był dobry. Już podczas prezentacji zespołu zapowiadano, że celem jest górna połowa tabeli.