Wielki sukces zawodników Legionu Głogów na mistrzostwach Polski

12:07, 12.10.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 12:14, 12.10.2020

To były mistrzostwa Polski, które zawodnicy Legionu Głogów zapamiętają na długo. Oliwer Domińczak został najlepszym wśród juniorów a Jakub Posłowski najlepszym wśród juniorów starszych. Na tym nie konie - Martyna Kierczyńska (kat. 60 kg) zdobyła kolejny tytuł w juniorach starszych wygrywając finał przez KO.

Dla Michała Firuta (kat. 67 kg) to był pierwszy tytuł mistrza Polski. Oskar Siegert (kat. 67 kg senior) wygrał trzy walki i zdominował swoją kategorię. Ze srebra cieszy się Żaneta Krawczyk (kat. 70 junior starszy) a z brązu Paweł Konieczny (63,5 kg junior młodszy) oraz Aleksandra Białek (56 kg senior).

- Zarówno Paweł jak i Ola byli blisko wejścia do finału. Zabrakło trochę precyzji i zdecydowanych akcji, które dałyby kilka punktów więcej. Bez medalu z tej imprezy wracają Dominik Bala, Jakub Syc oraz Mateusz Wosiński - opowiada trener Maciej Domińczka chwaląc też tych, którzy zdobyli krążki.