Wygrana na inauguracje! Nasi szczypiorniści pokonali na wyjeździe Wybrzeże Gdańsk

17:39, 01.09.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 17:40, 01.09.2019

Głogowianie do Gdańska pojechali z dużymi nadziejami. Na internetowych forach kibice się mobilizowali. - Wygrajcie dla Dominika! - nawet pisano. Przed meczem była minuta ciszy w związku z tragiczną śmiercią Dominika Płócienniczaka. Potem doszło do boju.

KS SPR Chrobry Głogów szybko narzucił własne warunki gry rywalom. Po pierwszej połowie było 11:17. Po zmianie stron gospodarze próbowali zmniejszyć rozmiary porażki. Nawet rzucili dwie bramki z rzędu. Chrobry jednak nie pozwalał im na zbyt wiele i zachowywał bezpieczną przewagę. Wygrali ostatecznie 26:33. W sobotę (7.09.) Chrobry zagra u siebie z MMTS-em Kwidzyn. Już dziś zapraszamy do hali przy ul. Wita Stwosza.