FotoSport

Zamet przegrał z faworytem. Padła tylko honorowa bramka [ZDJĘCIA]5 min na czytanie

Zamet przegrał z faworytem. Padła tylko honorowa bramka [ZDJĘCIA] 16

Oczywiście faworytem tego sobotniego starcia (11.09.) był Górnik Lubin, który walcz o awans do 4 Ligi. Zdecydowanie inne ambicje mają w Przemkowie, gdzie trwa modernizacja stadionu – za ponad 2 mln zł powstaje nowy budynek klubowy. Trzeba jeszcze wyremontować płytę i trybuny. A także zbudować zespół na miarę oczekiwań kibiców, bo na razie pod względem sportowym też jest wiele do poprawy. Zamet w pierwszej połowie zrobił niespodziankę – już na jej początku Kacper Oruba wdarł się w pole karne i huknął na 1:0. Po zmianie stron zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki miał Górnik. Było też dużo strzałów.

W 51. minucie wyrównał Adrian Kielar strzałem głową po rzucie rożnym. Zwycięska bramka dla gości padła w 85. minucie z rzutu karnego – wynik na 1:2 ustalił Karol Gracz. Jeszcze w końcówce gospodarze musieli radzić sobie w osłabieniu. Bo dwie żółte kartki, czyli czerwoną, dostał od sędziego Szymon Światłowicz. – Za bardzo się cofnęliśmy, rywal to wykorzystał – mówił Marcin Ochmański, trener Zametu.

Zamet: Kuźmiak, Sienkiewicz (82 Krawiec), Oruba (70 Sołtysik), Drzazga, Piech, Pilarek, Niegot, Kleszczewnik, Więckowski, Światłowicz, Rośniarek.
RED

Zobacz inne

Więcej w Foto