Dzieje sięGłogów

Znany aktor Tomasz Bednarek pobiegł z grupą Crossu Straceńców!1 min na czytanie

Znany aktor Tomasz Bednarek pobiegł z grupą Crossu Straceńców!

Jak się okazuje tor motocrossowy na Górkowie znany jest nie tylko z racji tego, że odbywają się tutaj wyścigi na motocyklach. A także dlatego, że stał się również jedyną taką atrakcją dla biegaczy. Za sprawą Jurka Górskiego wręcz wizytówką, bo zwykle wiosną gromadzi się tutaj tysiące ludzi biorących udział w Cross Straceńców. Tego akcentu nie mogło więc zabraknąć w realizowanym przez TVP programie “Zakochaj się w Polsce”.

Ekipa tego popularnego programu była wczoraj (20.01.) m.in. na Starym Mieście. Dziś odwiedziła tor motocrossowy. Każdy z odcinków prowadzi znany aktor Tomasz Bednarek – pamiętamy go chociażby z serialu “Klan”, gdzie odgrywał rolę Jacka.

Trochę wszystkich zaskoczył, bo przebrał się w sportową odzież, założył odpowiednie buty i ruszył. Przebiegł, trochę okrojoną, ale jednak trasę crossu. Z wielką radością i uśmiechem od ucha do ucha. – Głogów jest piękny i ma bardzo bogatą historię. Dzieją się tutaj bardzo ciekawe rzeczy. Jestem pozytywnie zaskoczony – mówił.

I pogoda dopisała… dużo błota, chłodno, czyli prawie jak podczas Crossu Straceńców. – Szkoda, że państwo tego nie widzieliście – im bliżej byliśmy toru, tym bardziej mi mina zrzedła. Ale jak przyjrzałem się z bliska, to pomyślałem, że chyba dam radę! – żartował.

Karolina Królikowska, głogowska biegaczka, towarzyszyła aktorowi. – Taka pogoda ma być – pocieszała. Kiedy zobaczymy odcinek tego programu o Głogowie w TVP? Tego jeszcze nie wiadomo, ale będzie to odcinek 230, więc warto śledzić.
RED

Zobacz inne

Więcej w Dzieje się