Dni Głogowa 2019

Ania Dąbrowska – piosenki, które łączą pokolenia15 min na czytanie

Ania Dąbrowska - piosenki, które łączą pokolenia 33

Na finał Dni Głogowa w ciągu nieco ponad godziny dostaliśmy mnóstwo energetycznej muzyki i skróconą podróż przez hity wyznaczające karierę Ani Dąbrowskiej. Dziesięć osób na scenie, sześciu muzyków, trzyosobowy chórek i ona – Ania. Muzycznie wszystko było poukładane tak jak trzeba. Nieco w stylu retro, nieco w tanecznym bicie, pokazała, jak się robi świetną muzykę pop i rozbujała lud pod sceną.

A tam publika w wieku od kilkunastu do kilkudziesięciu lat. Tak, tak. Piosenki Ani łączą pokolenia. Starsi czekali na hity sprzed lat, młodsi – nastolatkowie – na te niedawno wydane. Było wspólne śpiewanie: coveru Cher „Bang Bang (My Baby Shot Me Down)”, wyczekiwany „Charlie, Charlie”, porywające bitem „W spodniach czy w sukience”, wyproszony przez najmłodszych słuchaczy „Porady na zdrady (Dreszcze)”, czy energetyczny finał „Z Tobą nie umiem wygrać”. Był szał, a Ania często wysuwała mikrofon w stronę publiczności, która tańcząc śpiewała dając dowód, że zna te piosenki doskonale.

Ania Dąbrowska na Dniach Głogowa

Dziesięć osób na scenie, sześciu muzyków, trzyosobowy chórek i ona – Ania. Muzycznie wszystko było poukładane tak jak trzeba. Nieco w stylu retro, nieco w tanecznym bicie, pokazała, jak się robi świetną muzykę pop. Energetyczny finał „Z Tobą nie umiem wygrać”. Był szał, a Ania często wysuwała mikrofon w stronę publiczności… i było mnóstwo wspólnego śpiewania.https://myglogow.pl/ania-dabrowska-piosenki-ktore-lacza-pokolenia/

Opublikowany przez MyGlogow.pl Niedziela, 2 czerwca 2019

Co ciekawe, Ania w bisach zeszła do publiczności, wędrując wzdłuż barierek śpiewała i… robiła selfiki z głogowianami. Będzie fajna pamiątka.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne