Artykuł InformacyjnySport

Anons meczu Polska – Walia w Lidze Narodów 20221 min na czytanie

Anons meczu Polska - Walia w Lidze Narodów 2022

Dużo emocji czeka na nas już na początku czerwca! Mecz Polska – Walia będzie początkiem cyklu czterech spotkań w Lidze Narodów rozegranych w trakcie czerwcowego zgrupowania. Konfrontacja między reprezentacją Polski a reprezentacją Walii odbędzie się w ramach mistrzostwa w piłce nożnej: Liga Narodów 2022-2023, mecz odbędzie się na wrocławskim Stadionie Olimpijskim. Oglądaj i wybierz swojego faworyta na https://gg.bet/pl/football!

Termin meczu został wybrany na 1.06.2022, początek to godzina 19:00.

Aby wygrać, trenerzy drużyn opracowali strategie gry, a po wcześniejszych walkach dokonali korekt taktycznych w ataku i obronie na boisku. Jednak według statystyk polska drużyna jest teraz faworytem.

Transmisję internetową meczu Polska – Walia w dniu 1.06.2022 r. można oglądać bezpłatnie w jakości HD na oficjalnych źródłach zasobów telewizyjnych na kanałach Polsat Sport Premium 1, TVP 1 i TVP Sport. Stream online jest dostępny na stronie tvpsport.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Możesz także korzystać z płatnych kanałów, które transmitują piłkę nożną online, w szczególności mistrzostw Ligi Narodów. Przez cały czas, kiedy reprezentacja Polski spotykała się w pojedynku z Walią, przegrała tylko raz, w 1973 roku. 5 razy Polakom udało się wygrać, dwa razy mecze zakończyły się remisem. W ostatnim takim meczu w 2009 roku podopieczni Leo Behnhakkera po strzale Rogera Guerreiro wygrali 1:0.

Zobacz inne