Chrobry gotowy do sezonu! Wygrana w ostatnim sparingu i pokaz siły pomarańczowo-czarnych

20:50, 19.07.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 20:50, 19.07.2019

Ostatni sparing przed startem sezonu na plus. Chrobry Głogów pokonał Kotwicę Kołobrzeg 2:0. Głogowianie prowadzenie objęli w 11. minucie po bramce młodego Dominika Piły dla którego był to kolejny dobry występ w letnim okresie - w ub. tygodniu podpisał z klubem kontrakt, wcześniej występował w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Głogowie.

W 58. minucie wynik spotkania ustali Damian Kowalczyk. Chrobry zwycięstwem kończy przygotowania do Fortuny 1. ligi.

Kotwica Kołobrzeg-Chrobry Głogów 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Piła (11`), 0:2 Kowalczyk (58`).
Kotwica:(wyjściowa): Koliński - Czerwiński, Dorosh, Deja, Szur, Krysztopowicz, Chyła, Zieliński, Poznański, Marczak, Trojanowski. Chrobry: (1 połowa): Makuchowski - Stolc, Michalec, Góra, Kulchawy, Pawlik, Machaj, Diduszko, Ratajczak, Piła, Artigas. (2 połowa): Szromnik - Pawlik, Wasiluk, Ratajczak, Kulchawy, Mandrysz, Drewniak, Antochów, Ziemann, Kowalczyk, Lebedyński.