Chrobry przegrał w Opolu. Djurdjevic: Pierwsza połowa zostawiała wiele do życzenia

07:58, 29.04.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 07:58, 29.04.2021

Chrobry Głogów przegrał na wyjeździe z Odrą Opole 3:1 (1:0). Honorową bramkę dla pomarańczowo-czarnych zdobył Grek Mavroudis Bougaidis. Była to bramka dająca wyrównanie 1:1. W końcówce meczu nasi stracili punkty.

- Chcieliśmy kontynuować to, co zagraliśmy ostatnio z GKS-em Tychy i poprzednio z Miedzią Legnica, czyli zagrać bardzo dobrze w obronie, utrzymać zero z tyłu, co w tych meczach się udało, i czekać na swoją szansę - mówił po meczu trener Ivan Djurdjevic.

Dodawał, że mecz był cały czas wyrównany. - Przed bramką na 1:0 był ewidentny nieodgwizdany faul na naszą korzyść. Pierwsza połowa jeśli chodzi o zaangażowanie i przekonanie pozostawiała wiele do życzenia. W drugiej zespół był już taki, jakiego chcemy widzieć - przekonany. Wzięliśmy grę w swoje ręce - zauważał.

Chrobry: Bieszczad - Niski, Michalec, Bougaidis, Oleksy, Michalczyk, Mandrysz (87 Kowalczyk), Ziemann (87 Dziąbek), Machaj (80 Piła), Banaszewski, Lebedyński.