Chrobry stracił zwycięstwo w drugiej połowie

17:20, 18.11.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 17:20, 18.11.2020

Piłkarze Chrobrego Głogów mogą mówić, że po pierwszej połowie byli w niebie, ale drugą kończyli już w piekle. Przed chwilą zakończyło się kolejne ligowe starcie - tym razem głogowianie zagrali z Odrą Opole. W 18. minucie wynik otworzył Michał Ilków-Gołąb i było 1:0.

Po zmianie stron worek z bramkami rozwiązał się na dobre. Dwie kolejne bramki padły łupem Odry, która wyszła na prowadzenie po trafieniach Mateusza Kamińskiego oraz Sebastiana Boneckiego. Nadzieję na chociażby punkt dał naszym w 85. minucie Maksymilian Banaszewski, ale końcówka należała do przyjezdnych. Arkadiusz Piech, w doliczonym czasie gry, strzelił na 2:3.

Chrobry: Bieszczad - Ilków-Gołąb, Michalec, Stolc, Oleksy, Banaszewski, Cywka, Kolenc (73 Mandrysz), Bryła (77 Piotrowski), Machaj (56 Ziemann), Lebedyński.