Chrobry wygrywa! W dobrym stylu pokonał Elanę Toruń strzelając trzy gole

19:17, 03.07.2019 Mateusz Komperda

Drugi sparing w letnim sparing Chrobrego Głogów na plus - po porażce z Widzew Łódź przyszła pora na zwycięstwo z Elaną Toruń - oba kluby 2.liga. Głogowianie strzelanie rozpoczęli już w 8. minucie, kiedy dośrodkował Jarosław Ratajczak a akację zamknął celnym uderzenie Szymon Drewniak.

W 41. minucie pomarańczowo-czarni podwyższyli prowadzenie na 2:0. W polu karnym faulowany był Damian Kowalczyk, sędzia odgwizdał rzut karny. Jedenastkę na bramkę zamienił powracający po kontuzji Michał Ilków-Gołąb. Głogowianie wynik meczu ustalili w 77. minucie - przy trzeciej bramce asystą popisał się młodych Adam Antochów - wychowanek - na 3:0 trafił napastnik Mikołaj Lebedyński.

Elana Toruń-Chrobry Głogów 0:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Drewniak (8`), 0:2 Ilków-Gołąb (41`k), 0:3 Lebedyński (77`).

Chrobry: Abramowicz (60 Makuchowski) - Ilków-Gołąb (55 Stolc), Góra (60 Wasiluk), Michalec (46 testowany 2), Ratajczak (60 Filipowicz), Pawlik (70 testowany 4), Drewniak (60 Mandrysz), Diduszko (60 Kulchawy), Piła (60 Antochów), testowany 1 (60 testowany 3), Kowalczyk (60 Lebedyński).