Miss myGłogów 2021

Głosowanie ruszyło! Wybierajcie Miss MyGlogow 2021!8 min na czytanie

Głosowanie ruszyło! Wybierajcie Miss MyGlogow 2021! 13

Mamy już 10 finalistek do tytułu Miss MyGlogow2021!  Jak można oddać głos? Wysyłając płatny SMS za 2,46 pod nr. 7243 (5 pkt.) lub za 30,75 pod nr. 92505 (60 pkt.). W najbliższym wydaniu (15.09) tygodnika Głos Głogowa będzie także kupon do głosowania, który należy wyciąć, wypełnić i dostarczyć do redakcji przy al. Wolności 11/2. Właściwie wypełniony kupon daje 3 pkt.

Już w najbliższy piątek 10 września w galerii Glogovia odbędzie się pokaz mody oraz sesja zdjęciowa z kandydatkami do tytułu. Efekty będzie można zobaczyć na portalu MyGlogow.pl oraz FB: Myglogow. Sesje wykona Katrzyna Polańska.

Teraz pozostało tylko głosowanie. Wyniki ogłosimy 21 września, a jest o co walczyć, bo pula nagród rzeczowych i voucherów dla trzech najpiękniejszych (Miss, I Wicemiss i II Wicemiss) oraz głosujących to 9 tys. zł. Ponadto laureatki otrzymają szarfy, a najpiękniejsza koronę. Zapraszamy do zabawy! 

Jak zagłosowac za pomocą SMS-a? Trzeba wysłać SMS pod numer 7243 za 2,46zł (5 pkt.) lub 92505 za 30,75zł (60 pkt.) o treści napisanej DRUKOWANYMI LITERAMI:
AVR.MISS1 (głos oddany na kandydatkę numer 1: Agnieszka Anastaziuk) ,
AVR.MISS2 (głos oddany na kandydatkę numer 2: Kaja Derlecka ),
AVR.MISS3 (głos oddany na kandydatkę numer 3: Maja Długosz),
AVR.MISS4 (głos oddany na kandydatkę numer 4: Julia Hus),
AVR.MISS5 (głos oddany na kandydatkę numer 5: Magdalena Kamieniecka),
AVR.MISS6 (głos oddany na kandydatkę numer 6: Natalia Kiszkiel),
AVR.MISS7 (głos oddany na kandydatkę numer 7: Nikola Klenk),
AVR.MISS8 (głos oddany na kandydatkę numer 8: Gabrysia Kukła),
AVR.MISS9 (głos oddany na kandydatkę numer 9: Żaneta Mazur),
AVR.MISS10 (głos oddany na kandydatkę numer 10: Aleksandra Zarzycka).

1. Agnieszka Anastaziuk


Cześć! Mam na imię Aga, mam 21 lat. Na co dzień pracuję na infolinii i studiuję kosmetologię we Wrocławiu. Dodatkowo moją pracą i pasją w jednym jest wizaż. Rozkręcam własną działalność związaną z makijażem. Dodatkowo lubię działać artystycznie, tzn. uczestniczyć w sesjach zdjęciowych i tworzyć ciekawe projekty z fotografami Lubię też chodzić na siłownię, gdzie mogę wytworzyć trochę endorfin, nawet po ciężkim dniu A ponad wszystko, najbardziej lubię spędzać czas z moją córeczką, która dostarcza mi najwięcej szczęścia i energii . Uważam, że jestem pozytywną osobą i całkiem silną kobietą, więc zachęcam Was do głosowania.

2. Kaja Derlecka


Mam 18 lat, uczęszczam do lo1 w Głogowie i jestem w klasie maturalnej. Interesuje mnie historia, szczególnie starożytny Rzym i XVIII w Szkocja. W wolnym czasie czytam dużo książek psychologicznych i dbam o swój rozwój duchowy. Fascynuje mnie świat, nasza egzystencja i ludzka psychika, a najszczęśliwsza jestem, kiedy mogę przesłać swoja pozytywną energię innym. Określiłabym się jako osobę ambitna, pragnąca pokonywać własne bariery i lęki, ale także zabawna, niosąca pomoc i radość innym.

3. Maja Długosz


Cześć, jestem Maja, mam 21 lat. Na co dzień studiuję we Wrocławiu. Uwielbiam wszelkiego rodzaju wyzwania, dlatego od ponad 10 lat jestem mażoretką Orkiestry Zakładowej Huty Miedzi Głogów, a od 5 Tamburmajorką. Z tego samego powodu zgłosiłam się do konkursu. Nie chodzi o sam tytuł „najpiękniejszej”, bo każda kobieta jest piękna, ale o ciekawą przygodę. Jeżeli ktoś zdecyduje się oddać na mnie głos to z góry bardzo dziękuję, ale niech każda z nas pamięta, że jest piękna i niech każdy mężczyzna widzi swoją kobietę najpiękniejszą.

4. Julia Hus


Mam 21 lat, jestem na techniku masażyście ponieważ interesuje mnie pomoc innym ludziom. Jestem osobą o wielu zainteresowaniach w których również się kształcę i rozwijam. Jestem również osobą wszechstronną. Uwielbiam spędzać czas z przyjaciółmi. Kocham zwierzęta szczególnie psy. Prosiłabym o wasz głos z tego względu, że wybory miss są dla mnie swego rodzaju przygodą, którą chciałabym wspominać szczególnie miło. Dziękuje już za każdy oddany głos i proszę o kolejne. Pozdrawiam

5. Magdalena Kamieniecka

5. Magdalena Kamieniecka
Magdalena Kamieniecka 19 lat, moje zainteresowania to sport i taniec. Obecnie uczę się i pracuje. Pierwszy raz biorę udział w takim konkursie i zależy mi na wygranej dlatego proszę o głosy na moja osobę. Z góry dziękuje

6. Natalia Kiszkiel

Cześć, mam na imię Natalia i mam 21 lat. Urodziłam się w Głogowie, tutaj mieszkam i pracuję. Jestem studentką kosmetologii we Wrocławiu, a w przyszłości planuję zostać podologiem! Często możecie mnie spotkać chodzącą po mieście w sportowych ciuchach z dwoma psiakami przy boku. Są to moje ukochane rozrabiaki z naszego głogowskiego schroniska Amicus, w którym jestem wolontariuszem od 3 lat Zapewne w takim wydaniu ciężko mnie rozpoznać, ale najważniejsze że psiaki są szczęśliwe! Dlaczego warto oddać na mnie głos? Traktuje ten konkurs jako dobrą zabawę oraz nowe doświadczenie w życiu, dzięki któremu będę mogła nauczyć się czegoś nowego. Mam w sobie dużo energii, którą będę mogła się z Wami podzielić! Będzie mi baaardzo miło jeśli oddasz na mnie SWÓJ głos !

7. Nikola Klenk

Mam 19 lat,w tym roku wybieram się na studia. Wybrałam kierunek manager sportu, ponieważ od najmłodszych lat jestem związana z aktywnością fizyczną. W szkole byłam w klasie sportowej, gdzie trenowałam głównie lekkoatletkę. Jednak moją największą pasją jest jazda konna. Od dziecka startowałam w zawodach jeździeckich a teraz jako instruktor mogę dzielić się pasją z innymi. Lubię pracować z dziećmi, są one zawsze szczere a ich radość zachęca mnie do samorozwoju. Jestem osobą pozytywną, lubię spotkania ze znajomymi. Od pewnego czasu zaczęłam czynnie działać w modelingu , co sprawia mi wielką radość .

8. Gabrysia Kukła


Cześć, nazywam się Gabrysia i mam 18 lat. Zajmuję się działalnością w Internecie, ale również jestem uczennicą ostatniej klasy maturalnej. W wolnej chwili uwielbiam spędzać czas aktywnie, biegam codziennie, dzięki temu mam więcej energii, lubię też grać w tenisa oraz podróżować. Będzie mi bardzo milo jeśli oddacie na mnie głos, to dość stresujące wydarzenie, tym bardziej dla osób troszeczkę nieśmiałych , takich jak ja, dlatego dziękuję za każde wsparcie i słowo otuchy

9. Żaneta Mazur

Mam 23 lata jestem mamą, z zawodu jestem kosmetyczką paznokci, od dwóch lat moją pasją jest pole dance. Jeśli lubisz robić coś dla siebie, proszę zagłosuj na mnie.

10. Aleksandra Zarzycka


Mam 20 lat, interesuje się głównie tańcem współczesnym i jazzowym, a oprócz tego uwielbiam robić makijaże. Na co dzień jestem studentką psychologii w Warszawie. Będzie mi bardzo miło jeśli oddacie na mnie swój głos!
Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne