Honorowi dawcy krwi zagrali w szachy. Mistrzostwa Polski były w Sławie [ZDJĘCIA]

11:55, 19.09.2022 strony Aktualizacja: 14:49, 19.09.2022

W weekend (18/19.09.) w ośrodku szkoleniowo-wypoczynkowym PCK w Sławie odbyły się XXVI Indywidualne Mistrzostwa Polski Honorowych Dawców Krwi PCK. Do ośrodka z Wrocławia, Kudowy Zdroju, Katowic, Sulechowa, Ostaszewa, Stronia Śląskiego, Turowa dotarło 29 zawodników. W klasyfikacji indywidualnej mistrzem Polski został Daniel Michalski ze Sulechowa, wicemistrzem Kamil Gałuszka a trzecie miejsce zdobył Aleksander Jankowski - obaj z Wrocławia. W klasyfikacji drużynowej wygrał klub HDK PCK im. T. Marciniaka z Wrocławia, drugie miejsce zajął HDK PCK z Ostaszewa a trzecie HDK PCK ze Sulechowa. Zwycięzcy uhonorowani zostali pucharami i nagrodami rzeczowymi natomiast wszyscy uczestnicy dyplomami i upominkami.