PrzemkówRegion

Igor Herbut, lider zespołu LemON, spotkał się z Mateuszem Krautwurstem w… Przemkowie1 min na czytanie

Igor Herbut, lider zespołu LemON, spotkał się z Mateuszem Krautwurstem w... Przemkowie

Obaj piosenkarze mieszkają w Warszawie i nie umawiali się, ale w tym samym czasie przyjechali do swojego rodzinnego miasteczka.

Wokalisty i lidera LemONa nie trzeba nikomu przedstawiać. Autor i wykonawca przebojów „Scarlett”, „Jutro” czy „Będę z tobą”, czyli Igor Herbut zrobił ogólnopolską karierę muzyczną, a pochodzi z niewielkiego miasteczka Przemków na Dolnym Śląsku. Natomiast Mateusz Krautwurst jest także wokalistą oraz producentem muzycznym, wiele lat temu wyjechał do Warszawy. Moze niewiele osób pamięta i wie, ale obaj pochodzą z Przemkowa. Mieli nawet tego samego nauczyciela śpiewu, gdy robili pierwsze kroki na scenie.

Radoxim 3

Obaj wokaliści wcale się nie umawiali. To było zaskoczenie. Obaj przyjechali odwiedzić rodziny. Przypadkowo wpadli na siebie na ulicy w Przemkowie i oczywiście zrobili sobie pamiątkową fotkę. Pewnie w Warszawie, gdzie mieszkają, nie mieliby szans się tak spotkać. „Niecodzienne spotkanie na mojej ulicy w naszym mieście” – napisał Mateusz Krautwurst pod zdjęciem. Ciekawe, czy razem gdzieś tu zaśpiewają?
RED
fot. Facebook/Mateusz Krautwurst

Podziel się informacją ...

Zobacz inne

Więcej w Przemków