Sport

Jeden krok do Ekstraklasy. Stachowiak: Mamy wielki zespół, piszemy historię1 min na czytanie

Jeden krok do Ekstraklasy. Stachowiak: Mamy wielki zespół, piszemy historię

Chrobry Głogów pokonał Arkę Gdynia na wyjeździe 2:0 po bramkach Dominika Piły i Mikołaja Lebedyńskiego. I zapewnił sobie awans do finału baraży o Ekstraklasę. Ten w niedzielę (29.05.) w Kielcach przeciwko miejscowej Koronie.

– Bardzo się cieszymy z tego powodu, że w niedzielę będziemy mogli zagrać w finale tych baraży. Myślę, że początek spotkania – tak jak się spodziewaliśmy – był trochę nerwowy. Ale po kilku minutach opanowaliśmy emocje. Zaczęliśmy dobrze grać w piłkę. Dobrze, że strzeliliśmy bramkę przed przerwą – mówił po meczu Maciej Stachowiak, drugi trener Chrobrego.

Radoxim 5

– Plan na drugą połowę był taki, aby kwadrans przetrzymać. Następnie zaczęliśmy dochodzić do swoich okazji. Dołożyliśmy drugą bramkę i było spokojniej. Mamy wielki zespół, który pisze piękną przygodę, ale najpiękniejszą historię możemy zapisać w niedzielę – dodawał.

Chrobrego dzieli 90 minut od Ekstraklasy. Ostatni krok. Jak bardzo ważny! – Jeżeli dwa mecze dzielą cię od tego celu to chcesz postawić kropkę nad “i”. Aby ten piękny sen skończył się dla nas piękną puentą – zaznaczał Stachowiak.
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport