my:GaworzyceRegion

Jerzy Kuczak skończył 100 lat! Jest najstarszym mieszkańcem Koźlic1 min na czytanie

Jerzy Kuczak skończył 100 lat! Jest najstarszym mieszkańcem Koźlic

Rodzina zaplanowała uroczystości urodzinowe, ale te ze względu na zaostrzone przepisy sanitarne trzeba było nieco zmienić. Pan Jerzy jest w doskonałej formie, a jego pamięć niezawodna. Wymienia nazwiska kolegów z czasów wojska, jak również z lat szkolnych.

Opowiada też o swojej licznej rodzinie. Żona Rozalia zmarła kilka lat temu, obecnie mieszka z córką i zięciem. Pan Jerzy porusza się samodzielnie i dobrze sobie radzi w życiu codziennym. Uwielbia jeść powidła, które sam przygotowuje. Mieszkaniec Koźlic cieszy się ze swojego wieku, nie narzeka ani na zdrowie, ani na sprawy dnia codziennego. Jest wdzięczny Bogu i rodzinie za cudowne życie. Uważa, że jego wiek jest dzięki opatrzności Boga, którego każdego dnia prosi o zdrowie dla siebie, bliskich oraz wszystkich ludzi. Prosi, ale od siebie też daje.

Radoxim 5

Twierdzi, że żyje bez grzechu i stara się żyć zgodnie z sumieniem. Jest wdzięczny za swoje sto lat i jak mówi – nie śpieszy się na tamten świat. Serdecznie gratulujemy stu lat i życzymy kolejnych w zdrowiu i radości.
RED

Zobacz inne

Więcej w my:Gaworzyce