Juniorzy przegrali, bo na parkiecie popełnili zbyt dużo własnych błędów

19:00, 21.11.2019 Mateusz Komperda Aktualizacja: 19:00, 21.11.2019

Był to wyrównany mecz. Juniorzy KS SPR Chrobrego Głogów zagrali u siebie z MKS MOS II Wrocław i od początku spotkania na parkiecie trwał zacięty bój o każdy punkt. Zdarzało się, że głogowianie zyskiwali dwie bramki przewagi. Tak jak w 12. minucie gry, kiedy na 7:5 rzucił Bartosz Szudzichowski. Pod koniec rywale trafili kontaktowego gola, ale ostatecznie nasi na przerwę schodzili z wynikiem 14:12.

Po zmianie stron ekipa z Wrocławia wyrównała, a nawet i objęła prowadzenia 18:19. W 46.minucie przewaga gości wynosiła już dwie bramki - faul popełnił Borys Klupś, nasz bramkarz, który otrzymał od sędziego czerwoną kartkę. Rzut karny na bramkę zamienił Arkadiusz Michalak z MKS-u. Niestety na pięć minut przed końcem wzrosła do 25:28. Trener Wojciech Łuczyk poprosił wtedy o czas, by przekazać jeszcze swoim podopiecznym jakieś wskazówki. I to dało efekty, na chwilę. Końcówka to proste błędy z naszej strony, straty, kontrataki. Skończyło się na 27:31.