Młodzicy Chrobrego walczyli do końca

10:32, 10.12.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 10:32, 10.12.2020

Młodzicy KS SPR Chrobrego I Głogów walczyli do ostatniej piłki w tym środowym (9.12.) meczu z LKPR Moto-Jelcz Oławą, który rozpoczął się dla nich stratą trzech bramek z rzędu. Później głogowianie próbowali dochodzić do głosu i odrabiać straty. Niestety pierwsza połowa zakończyła się porażką 14:17. W drugiej emocji było jeszcze więcej. W 44. minucie stan gry się wyrównał i było 22:22. Końcowe minuty były zacięte. Jednak losy pojedynku rozstrzygnęły się pozytywnie dla przyjezdnych, którzy wygrali 25:27.

- Szkoda, bo dla nas był to bardzo ważny mecz. Widać, że w chłopakach jest dużo złości, ale to już nic nie zmieni. Musimy poprawić swoją grę w kolejnych meczach. Wiemy, że trener zrobi wszystko, aby tak było - podsumowywał Maciej Aleksandrowicz.

Chrobry: Ziemiak, Kolasa, Prokop, Jewniewicz, Płowiec, Gałązkowski 8, Aleksandrowicz, Onyszkiewicz 2, Kula 7, Kuźmiak, Dorożyński, Sznajder 8, Prałat.