FotoSport

Młodzicy odwrócili losy tego pojedynku! Świetna druga połowa6 min na czytanie

1

Drugi mecz i kolejne ligowe zwycięstwo młodzików KS SPR Chrobrego Głogów, którzy w sobotę (14.11.) w hali Szkoły Podstawowej nr 10 zagrali z PR Gminą Siechnice. To były naprawdę dobre sportowe zawody. Początek dla głogowian był dość trudny, bo trzeba było gonić wynik. Po chwili przegrywaliśmy już 1:3. Wtedy nastąpił zryw – po bramkach Mateusza Więcka oraz Huberta Biedrzyckiego zrobił się remis. I to była wyrównana walka punkt za punkt.

Rywal ponownie odskoczył na dwie-trzy bramki, ale jeszcze przed przerwą Chrobry zdołał rzucić z karnego na 13:13. W tej sytuacji nie pomylił się Szymon Czerniawski. – Nie było łatwo – nie ukrywał trener Bartosz Blacha. Zwracał uwagę na to, że przeciwnik był silny fizycznie. – Można powiedzieć, że wzrostem przerastał nas o głowę – dodawał.

Na szczęście po zmianie stron młodzicy Chrobrego ruszyli do ataku – wykorzystywali błędy przyjezdnych i to oni w pewnym momencie zbudowali sobie bezpieczną przewagę rzucając dziesięć bramek pod rząd i nie tracąc ani jednej! W międzyczasie goście nie wykorzystali rzutu karnego. Nie było innego wyjścia i ten szczęśliwy wynik trzeba było dowieźć do samego końca. Chrobry wygrał 30:24.

– Dobrze zagraliśmy w obronie. Widać, że chłopaki robią postęp, trenują. Zaczyna to wszystko wychodzić nam coraz lepiej – chwalił zespół trener Blacha. Bo przecież były ku temu powody. Najskuteczniejszym w naszej ekipie był Mateusz Więcek – na swoim koncie uzbierał w sumie 6 bramek. Głogowianie zagrali w sporym osłabieniu – z jednym bramkarzem i obrotowym w składzie.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Foto