Artykuł InformacyjnyExtra

Odkurzacz Redkey rewolucjonizuje sprzątanie domu3 min na czytanie

Odkurzacz Redkey rewolucjonizuje sprzątanie domu 5

Technologie kształtują świat. W branży higieny domowej programiści i projektanci starają się wprowadzić nowe ulepszenia i zrewolucjonizować nasze codzienne sprzątanie.

Możesz łatwo ulepszyć codzienne sprzątanie odpadów różnego rodzaju za pomocą bezprzewodowego odkurzacza z silnym ssaniem. Ten odkurzacz uwolni Twoją rękę od czyszczenia podłóg. Pojawienie się robotów zamiatających umożliwiło sprzątanie podłóg bez użycia rąk i jest uwielbiane przez większość pracowników biurowych i młodych ludzi. Takie narzędzia technologiczne weszły do naszego życia poprawiając jego jakość i zwiększając poziom zadowolenia i satysfakcji.

Jeśli chodzi o mokre odpady (wylaną kawę, jedzenie, sos itp.), to Redkey zdecydowanie ułatwia ich sprzątanie. Pomyśl o tym, kiedy rozlałeś kawę wczesnym rankiem, a dzieci przewróciły śniadanie. Westchnąłeś i poszedłeś po mop i ręczniki kuchenne. Najpierw wyczyściłeś lepkie rzeczy ręcznikami. Po drugie, zmyłeś podłogę. Po trzecie, umyłeś mop, aby nie pachniał. W gorszych scenariuszach może być konieczne wielokrotne powtarzanie tych trzech kroków.

Nawet jeśli nie zdarzył się taki „wypadek rodzinny”, większość scen sprzątania domu wyglądała następująco: trzeba było odkurzyć podłogę i zmyć ją ponownie, umyć mop, aby nie pachniał. Oczywiste jest, że czyszczenie podłóg jest złożone i denerwujące.

Czołowa azjatycka marka urządzeń czyszczących Redkey zauważyła ten problem i przeprowadziła globalną ankietę. Redkey dowiedział się, że ludzie chcą podejmować mniej kroków przy mniejszej liczbie narzędzi, aby ukończyć więcej prac porządkowych. Najlepszym rozwiązaniem jest jednoetapowe narzędzie.

Redkey zbadał obecne technologie i opracował zupełnie nowy inteligentny odkurzacz mokry i suchy Redkey W12. Redkey W12 odkurza i mopuje suche i mokre odpady i sam się czyści. Po sprzątaniu wystarczy go położyć z powrotem na podstawie i naciśnij przycisk “szybkie samooczyszczanie”, automatycznie wyczyści głowicę szczotki i kanał powietrzny. Wszystko, co musisz zrobić, to opróżnić zbiornik na odpady.

Redkey W12 do czyszczenia podłóg:
– Odkurzacz i mop samoczyszczący 3 w 1
– Czyszczenie odpadów mokrych i suchych
– Szybkie samoczyszczenie
– Kompaktowy i lekki
– Długi czas pracy
– Niski poziom hałasu
– Posprzątaj bałagan w 60 sekund
– Kurz nie będzie się unosił przy opróżnianiu zbiornika na ścieki

Redkey to innowacyjny dostawca sprzętu gospodarstwa domowego, który ma na celu poprawę życia dla klientów. Redkey koncentruje się na rozwoju i jakości produkcji. Jego misją jest projektowanie urządzeń czyszczących o różnych funkcjach, aby zaspokoić różne potrzeby ludzi.

Redkey oferuje proste i wydajne rozwiązania do czyszczenia domu w rozsądnych cenach, dzięki czemu ludzie mogą zakochać się w sprzątaniu.

Wierzymy, że odkurzacz na mokro i na sucho Redkey W12 zmieni zasady gry w czyszczeniu podłóg, dając ludziom łatwe i przyjemne sprzątanie. Ułatwia życie, a co ważniejsze, oszczędza sporo cennego czasu.

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne