FotoSport

Osiem bramek Odry i komplet punktów zostaje w Grodźcu Małym4 min na czytanie

Osiem bramek Odry i komplet punktów zostaje w Grodźcu Małym 10

Najlepsza drużyna awansuje do A-klasy. Druga ze wszystkich B-klasowych drużyn z najlepszą skutecznością też. Na ten moment Odra łapie się i na to, i na to. Lider rozbił u siebie Sokół Niechlów aż 8:1. Choć początek meczu nie wskazywał na to, że będzie to takie łatwe zwycięstwo.

– Trochę się męczyliśmy – nie ukrywał po tym niedzielnym (18.10.) spotkaniu Grzegorz Waniukiewicz i wyjaśniał, że zespół przez ostatnie kilka dni sporo trenował. – Nad skutecznością i przesuwaniem stref na boisku – zdradzał. A efekty pracy było widać. Nie było łatwo rozgryźć przeciwnika, który postawił na defensywę. – Te ataki pozycyjne trzeba było mądrze rozprowadzić. Zadanie na pewno ułatwiła nam czerwona kartka dla Sokoła. Grając w osłabieniu nie byli w stanie nam zagrozić – dodaje trener. Gole dla Odry Grodziec Mały strzelało dwóch zawodników: po cztery na swoim koncie zapisali Andrzej Waniukiewicz i Janusz Kłonowski. Oj działo się na boisku.

Wysoka wygrana cieszy, bo lider został w Grodźcu Małym. Jednak przed nimi trudna końcówka rundy jesiennej. Najpierw starcie z outsiderem ze Suchej Górnej. – Pamiętajmy, że żadnego rywala nie można lekceważyć. Poza tym później gramy z czołówką m.in. zespołami z Gaworzyc i Potoczka – przypomina sobie ligowy terminarz Waniukiewicz, bo w tych meczach trzeba punktować. A problemy kadrowe nadal są. – Ktoś wyjechał na szkolenie, ktoś inny jest kontuzjowany – przytacza. Dlatego zmiennicy muszą być gotowi na to, że z marszu będą musieli wskoczyć do pierwszego składu.
RED

Podziel się informacją ...
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Zobacz inne

Więcej w Foto