RegionSława

Pani Zofia skończyła 100 lat! Dostała kwiaty i listy gratulacyjne1 min na czytanie

Pani Zofia skończyła 100 lat! Dostała kwiaty i listy gratulacyjne

Zofia Heynat urodziła się 26 kwietnia 1922 roku. W dniu jubileuszu stulatkę odwiedzili Cezary Sadrakuła – burmistrz Sławy i jego zastępca Krzysztof Gruszewski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego – Małgorzata Hetmańska.

– Z okazji pięknego Jubileuszu 100-lecia urodzin, w imieniu własnym oraz całego sławskiego samorządu, składam Pani gratulacje i serdeczne życzenia wielu kolejnych lat w zdrowiu i szczęściu oraz spełnienia wszystkich marzeń. Jest to wyjątkowa i skłaniająca do zadumy rocznica. 100 lat jest to bowiem cały wiek wypełniony codzienną pracą, trudem, troską o dobro najbliższych, radością, czasem też smutkiem. Jest to też czas, kiedy człowiek zbiera ogrom mądrości i życiowego doświadczenia – mówił burmistrz Sławy.

Radoxim 5

Przekazał również list od Premiera Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka. Co ciekawe, pani Zofia pochwaliła się listem, który otrzymała prosto z Watykanu z podpisem Papieża Franciszka. Jubilatce, życzymy dużo zdrowia i wszystkiego co na najpiękniejsze.
RED
źródło: Gmina Sława

Zobacz inne

Więcej w Region