PęcławRegion

Piękne zdjęcia! Dzieci z gminy Pęcław wzięły udział w konkursie3 min na czytanie

Piękne zdjęcia! Dzieci z gminy Pęcław wzięły udział w konkursie 8

Dzieci z gminy Pęcław robiły fotki w kwietniu, kiedy szkoły nie było, a z domu prawie nie można było wychodzić. Wyszły bardzo ciekawe fotografie, zapis czasów pandemii. Jednak zdarzały się przyjemne chwile. Konkurs ogłoszony przez radnego Mateusza Papierza wygrał Kacper, który puszczał latawce.

„Mój kwietniowy dzień” – konkurs fotograficzny był alternatywą na domową nudę, gdy nie można chodzić do szkoły, a przypomnijmy, że gdy radny ogłaszał konkurs, to nawet prawie w ogóle nie można było wychodzić z domów. – Moim pomysłem było, aby dzieci miały trochę rozrywki, aby musiały wysilić umysł i wyobraźnię – mówił nam radny Mateusz Papierz, który rozpropagował konkurs przez stronę na Facebooku – Nadodrzańska Kraina.

Radoxim 3

Dzieci przysłały zdjęcia, na których pokazały, co robiły w kwietniu. A jednak jakaś rozrywka była… A to spacer po polach, a to wędkowanie nad Odrą czy przejażdżka na rowerze. Zdjęcia wyszły bardzo ładne, będą zapewne pamiątką na całe życie z tego trudnego czasu. Konkurs już się zakończył, radny rozwiózł wszystkim nagrody, a w tym podziękowania za udział z bardzo ładnym motywem konkursu. Zwycięzcą konkursu jest Kacper Torba z Pęcławia, który przysłał zdjęcie jak puszcza latawca. Obowiązkowo w maseczce.

Konkurs radny gminy Pęcław organizował razem z dyrekcją Szkoły Podstawowej w Białołęce.
RED

Zobacz inne

Więcej w Pęcław