Zamknij

Nowe lody na starówce! Nie byliście jeszcze? Koniecznie wpadnijcie i spróbujcie

17:06, 13.08.2021 Grażyna Hanuszewicz Aktualizacja: 17:06, 13.08.2021
Skomentuj

Na Starym Mieście powstało kolejne miejsce, do którego warto się wybrać. Nowa lodziarnia Igloteka przy ul. Słodowej.

Słodowa 4. To miejsce warto zapamiętać. Tutaj już kiedyś można się było wybrać na lody, więc wpisało się już w pamięć tych, którzy lubią takie smaki. Lodziarnię kilka lat temu zamknięto, ale od jakiegoś czasu można było zaobserwować, że w lokalu trwa remont. W te wakacje został otwarty, można tu wreszcie przyjść nie tylko na lody.

Igloteka Lody Naturalne to sieć, która ma swoje miejsca w całym Zagłębiu Miedziowych: także w Lubinie, Legnicy i w Polkowicach. Teraz mamy też taką lodziarnię w Głogowie, w dodatku na starówce. - Smaki lodów codziennie będą się zmieniać i was zaskakiwać, ciekawić - to jest zapowiedź lodziarni. I można sprawdzić, że to całkowita prawda. Sprawdziliśmy. Smaki są przeróżne i codziennie inne. My się akurat zdecydowaliśmy na solony karmel, smak ostatnio bardzo modny, ale można trafić np. na lody tiramisu, karmelowe latte, kawowe, chałwowe czy kokosowe z malinami. Są także lody sorbetowe, czyli bez śmietanki czy mleka. Stałe smaki, to śmietankowe - w których lodziarnia się specjalizuje, oreo, prawdziwa czekolada i sorbet truskawkowy, które mają tak dużo wielbicieli, że dosłownie nie może ich zabraknąć. 

Poza tym są tu nie tylko lody - także szejki o smakach lodów. Można sobie wybrać jaki się chce i niemal natychmiast ma się zrobiony i podany. Poza tym można zamówić gofry z dodatkami oraz kawę od Caffe Mauro, także mrożoną, co jest szczególnie dobre w upalne dni. Są także smaczne herbaty liściaste oraz zimne napoje, w tym granita w dwóch smakach. To jest bardzo przyjemne miejsce. Można przyjść się orzeźwić po zakupach i przy załatwianiu różnych spraw na starówce, można zahaczyć o lodziarnię na spacerze. Co ważne, Igloteka jest czynna aż do godz. 20 także w tygodniu i jest tu gdzie usiąść - stoliki są wewnątrz lokalu, jak i na zewnątrz. Producenci tych lodów zapewniają, że są to prawdziwe lody naturalne, produkowane metodami tradycyjnymi na bazie naturalnych składników. 
RED

Starówka - Serce Głogowa. To akcja, której potrzebujemy!
(Grażyna Hanuszewicz)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%