Wotum zaufania i absolutorium za 2021 udzielone wójtowi gminy Jerzmanowa Lesławowi Golbie. - Głosowanie radnych pokazało przykład pełni demokracji - komentuje wójt.
- Przedstawiony przeze mnie raport o stanie gminy Jerzmanowa za 2021 oraz sprawozdanie z wykonania budżetu wskazują na wyraźny rozwój naszej Gminy. Zachęcam wszystkich do lektury tego raportu, który po raz pierwszy został opracowany i opublikowany w wersji interaktywnej - link dostępny na naszej stronie i BIP-ie. W związku z tym pragnę jeszcze raz podziękować wszystkim swoim pracownikom, a także radnym i sołtysom oraz kierownikom jednostek organizacyjnych za całoroczną pracę i współpracę - dodawał.
RED
Letni spektakl w plenerze w Głogowie
Lewackie,udziwnione spektakle ze sztuką mające niewiele wspólnego.
Nie, dziękuję.
23:39, 2025-07-14
Kibice bojkotują klub. Wydali oświadczenie
O biedni kibole, policja się ich czepia i jeszcze klub śmie z tą policją współpracować, ojej. Bo przecież to tak zdrowo i patriotycznie przypie*dolić komuś, kto wspiera inny klub, choć też Polak, to patriotycznie rozdupczyć publiczną własność na stadionie i poza nim, to patriotyczne wywieszać obraźliwe banery i wykrzykiwać wulgarne przyśpiewki. Oj, biedni ci nasi patrioci ze stadionów, prześladowani tacy. Brak słów... To niebywałe, że prawica zawsze przyciąga takie patologie.
Dabdab
23:35, 2025-07-14
Były detektyw otworzył kawiarnię w Głogowie
Parę dni wcześniej otwierał Pan z panią Kasia gdzie ona się podziała ?
Fanka
21:40, 2025-07-14
Kibice bojkotują klub. Wydali oświadczenie
Jeszcze idol urzędu nie objął a już sodówa po karkach spływa.
Tadzio.
21:11, 2025-07-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz