Zamknij

Krawczonek dyrektorem "Leśnej Górki" w Przemkowie

09:12, 18.10.2022 strony
Skomentuj

Paweł Krawczonek został dyrektorem "Leśnej Górki" w Przemkowie, czyli placówki przekształconej z Domu Wczasów Dziecięcych. Jest animatorem kultury, muzykiem i nauczycielem wywodzący się z Przemkowa. Głogowianie kojarzą go z pięknych koncertów w kawiarni Meryk, gdzie grywa na saksofonie.

-Biorąc pod uwagę posiadane kwalifikacje i doświadczenie zawodowe oraz zaprezentowaną koncepcję prowadzenia Centrum Aktywności "Leśna Górka" w Przemkowie, Zarząd Powiatu Polkowickiego uznał, iż kandydatura Pana Pawła Krawczonka na stanowisko dyrektora daje gwarancję prawidłowej realizacji zadań statutowych placówki, jakie założono. Zależy nam na rozwoju tego miejsca i na odkryciu na nowo jego potencjału, a do tego potrzeba dobrego menadżera i wzajemnej współpracy - zaznaczył Kamil Ciupak, starosta polkowicki.

Paweł Krawczonek od wielu lat pracuje przy organizacji Top Art Festival dla dzieci i młodzieży we Włoszech, Chorwacji, Hiszpanii. Współpracował także z Domem Wczasów Dziecięcych w Przemkowie przy organizacji wypoczynku letniego i zimowego. Jest znanym w regionie muzykiem, a także pszczelarzem.

RED

(strony)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%