Zamknij

Bliżej, czyli makrofotografia. To ostatni moment, żeby zapisać się na ten plener

10:44, 03.02.2023 strony Aktualizacja: 12:43, 03.02.2023
Skomentuj

Każdy zrobi jakieś zdjęcie psu czy kotu, ale co zrobić, gdy pupil jest mrówką, pająkiem albo patyczakiem? Tu z pomocą przychodzi makrofotografia. W sobotę (4.02.) o 8. rano - rozmowami przy kawie, w Kłobuczynie ruszy kolejny już plener fotograficzny, a dziś jest ostatni gwizdek, by się zapisać i wziąć w nim udział. - Na brak chętnych nie narzekamy - mówi Rafał Pawlak z Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Gaworzycach, który jest organizatorem pleneru. Udział jest bezpłatny, a zapisy służą celom organizacyjnym.

Dotychczasowe plenery dotyczyły fotografii przyrodniczej, otworkowej, dawnych technik fotograficznych czy portretu. Tym razem hasłem przewodnim będzie makrofotografia. Szczegóły znaleźć można na stronie internetowej i profilu facebookowym GOKiB w Garzorzycach. Każdy plener to zajęcia warsztatowe, podczas których uczestnicy szlifują swoje praktyczne umiejętności pod okiem bardziej doświadczonych w określonej dziedzinie kolegów oraz prelekcji.

Gaworzyckie plenery zainicjowane w okresie pandemii. Początkowo uczestniczyło kilkoro fotografów z regionu, a obecnie cieszą się coraz większą popularnością nie tylko wśród fotografujących, ale i oglądających poplenerowe, i nie tylko, wystawy fotografii w pałacu w Gaworzycach.

RED

(strony)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%