Na cmentarzu parafialnym w Śmieszkowie (gmina Sława) doszło do aktu wandalizmu. Ktoś najpierw okorował, rosnącego przy jednym z grobów, dorodnego cyprysa. - Drzewo zostało zniszczone i prawdopodobnie uschnie- alarmują mieszkańcy tej wsi.
Od razu zawiadomili gospodarza cmentarza oraz proboszcza. - Okazuje się, że po kilku dniach, sytuacja znów się powtórzyła. Okorowano kolejne drzewa - dodają. Sprawą zajęła się policja.
RED
Komercyjne połączenie nie przetrwało roku
do ja A rozwydrzone chłopy są ok? do zzz A kto to ,,czarne wdowy"?
tokmek
23:24, 2026-03-23
W bibliotece w Głogowie czeka niespodzianka
Też w weekend haftowalem.
Yogi
22:42, 2026-03-23
Teatr w Głogowie szykuje święto
Ta baba powinna w horrorach grać.
Zombie
22:31, 2026-03-23
Gaworek wyrusza w podróż po całej gminie!
Niebieski ptak - mają babki fantazje. Like
Kicior
22:29, 2026-03-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu myglogow.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz