Zamknij

Ksiądz Sebastian Kluwak organizuje pielgrzymkę rowerową z Białołęki do Grodowca

21:05, 10.06.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 21:05, 10.06.2020
Skomentuj

Ksiądz Sebastian Kluwak, proboszcz parafii w Białołęce pod Głogowem, niedawno kupił sobie używany rower i tak mu się spodobało, że teraz innych chce zachęcić. aby wsiedli na jednoślady. Zaprasza wszystkich do udziału w pierwszej pielgrzymce rowerowej, którą organizuje w sobotę.

Księdz Sebastian Kluwak kupił sobie używany rower. Jeździ nim po parafii, do Pęcławia, Wojszyna i Czerńczycy. - Ludziom się to podoba, a mnie także - mówi proboszcz. Tak się spodobało, że postanowił po raz pierwszy zorganizować pielgrzymkę rowerową z Białołęki do Grodowca, do której zachęca wszystkich parafian i nie tylko. Zaprasza także do udziału wszystkich chętnych.

Start w sobotę 13 czerwca o godz. 9 spod kościoła Matki Bożej Bolesnej w Białołęce. Dalej pielgrzymka będzie przejeżdżała przez Pęcław, a następnie Czerńczyce, Retków i Starą Rzekę. - To pierwsza organizowana przeze mnie pielgrzymka rowerowa. Mam nadzieję, że pogoda dopisze - ksiądz codziennie sprawdza prognozy. - 16 kilometrów to nie jest dużo. Zachęcam wszystkich i zapraszam - mówi ksiądz Sebastian Kluwak, zachęcając, aby swój trud tym razem ofiarować Bogu i podziękować mu choćby za to, że ominął nas wirus.
RED

(Mateusz Komperda)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%