Zamknij

Ubezpieczą nam dosłownie wszystko. Nowa ogólnopolska sieć w Głogowie

10:10, 09.12.2020 Jakub Grzywaczyk Aktualizacja: 10:45, 18.12.2020
Skomentuj

Swoją siedzibę w Głogowie już ma Viviamo Ubezpieczamy, renomowana firma pośrednicząca w ubezpieczeniach.

Viviamo to ogólnopolska sieć biur, które pomagają ubezpieczyć dosłownie wszystko, a współpracują z ponad 30. towarzystwami ubezpieczeniowymi. Właśnie otwarto pierwszy oddział w Głogowie, przy ul. Budowlanych 6c, gdzie przyjmują profesjonaliści od ubezpieczeń.

Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 albo zadzwonić (695 197 491, 510 749 161) lub wysłać e-maila na adres [email protected] Można się także skontaktować z biurem przez Facebooka. W razie potrzeby, możliwy jest także dojazd do klienta.

Tutaj można ubezpieczyć dosłownie wszystko. W jednym miejscu. Nie trzeba szukać, a specjalista nam doradzi i pomoże wybrać najlepszą ofertę spośród wielu możliwości. - Koniecznie trzeba do nas zajrzeć - zapraszają prowadzący ten oddział Sylwia Kowalczyk i Szymon Wiśniewski, podkreślając, że zapraszają także osoby, które już mają wykupione ubezpieczenia, a otrzymają fachową poradę przy odświeżaniu i wyszukiwaniu korzystniejszej oferty.

Można tu ubezpieczyć samochód, mieszkanie, życie, podróże, uprawy rolne oraz firmę. Co kto potrzebuje, bo do wyboru są dziesiątki możliwości ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, życiowych, a także zdrowotnych i medycznych, w razie gdy się ktoś obawia o swoje zdrowie. - Naszych klientów wspieramy i im fachowo doradzamy. Każdy wyjdzie od nas zadowolony i w poczuciu bezpieczeństwa - zapewnia Magdalena Leja, regionalny dyrektor sprzedaży sieci.

- Dzięki narzędziom, jakimi dysponujemy, bardzo szybko jesteśmy w stanie skalkulować i wybrać najlepsze ubezpieczenie komunikacyjne, wybieramy spośród kilkunastu towarzystw - zapewnia Sylwia Kowalczyk. Można tu także ubezpieczyć smartfona, tablet oraz inne nowoczesne urządzenia elektroniczne, na co ostatnio decyduje się wiele osób. Coraz częściej ludzie poszukują także ubezpieczeń zdrowotnych lub medycznych. Tutaj także pomogą nam je wybrać. - Zapraszamy do naszego nowego biura z profesjonalną obsługą - zachęcają Sylwia Kowalczyk i Szymon Wiśniewski.

Ubezpieczą nam dosłownie wszystko. Nowa ogólnopolska sieć w Głogowie
(Jakub Grzywaczyk)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%