Zamknij

Wybieramy Drużynę Roku 2020. Prezentacja wszystkich ekip

18:07, 08.02.2021 Mateusz Komperda Aktualizacja: 10:53, 11.02.2021
Skomentuj

Wyślij SMS na numer 7243 za 2,46 zł BRUTTO - 5 PUNKTÓW
Wyślij SMS na numer 92505 za 30,75 zł BRUTTO - 60 PUNKTÓW

AUTOMOBILKLUB GŁOGÓW/motocross
SMS O TREŚCI: AVR.DR.1

Drużyna naszych motocyklistów w ubiegłym sezonie obroniła mistrzowski tytuł w cross country. Indywidualnie na podium mistrzostw Polski w tej dyscyplinie stawali Paweł Szturomski i Robert Warchoł. Paweł był mistrzem, Robert wicemistrzem.

CHROBRY GŁOGÓW/piłka nożna
SMS O TREŚCI: AVR.DR.2

Niewiele zabrakło piłkarzom w pomarańczowo-czarnych trykotach do tego, aby bić się o awans do Ekstraklasy. Do strefy barażowej ledwie punktu. Podopieczni Ivana Djurdjevicia mogą mówić o pechu.

GŁOGOWSKI KLUB JUDO
SMS O TREŚCI: AVR.DR.3

Zawodnicy zdobywają medale niemal na każdej imprezie sportowej od regionalnej po mistrzostwa Polski. Klub doczekał się swoich kadrowiczów.

JUNIORZY KS SPR CHROBREGO GŁOGÓW/piłka ręczna
SMS O TREŚCI: AVR.DR. 4

W ubiegłym sezonie zostali wicemistrzami Dolnego Śląska juniorów w piłce ręcznej mężczyzn, awansowali do 1/8 Mistrzostw Polski w Kielcach, zajmując ostatecznie miejsce 9-12.

LEGION GŁOGÓW/sporty walki
SMS O TREŚCI: AVR.DR. 5

Pierwsze miejsce drużynowo w Mistrzostwach Polski K1 oraz low-kick. Wśród Legionistów jest wielu członków kadry narodowej, którzy rokrocznie zdobywają tytuły na Mistrzostwach Świata i Europy.

PIAST GŁOGÓW/lekkoatletyka
SMS O TREŚCI: AVR.DR. 6

Młodsza grupa lekkoatletów to 26 uczestników z efektami w postaci pięciu medali na mistrzostwach Dolnego Śląska w kategoriach dzieci i sześciu (w tym 3 złote) w finałach centralnych. Starsza grupa zdobywała 24 medale w mistrzostwach województwa i 5 z mistrzostw makroregionalnych.

TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW/kolarstwo
SMS O TREŚCI: AVR.DR. 7

Drużyna głogowskich cyklistów wywalczyła brązowy medal szosowych mistrzostw Polski. Indywidualnie na tej rangi imprezie zdobyła jeszcze trzy medale - złoty na górskich MP dla Adama Kusia, srebrny w kryterium dla Patryka Gierackiego i brązowy na szosowych ze startu wspólnego dla Kusia.

SMS AMATOR GŁOGÓW/siatkówka
SMS O TREŚCI: AVR.DR. 8

Mistrzostwo Polski Górników i Przyjaciół w Chocianowie, 3 miejsce w rozgrywkach XVIII Leszczyńskiej Amatorskiej Ligi Siatkowej, 5. miejsce w Mistrzostwach Polski Górników i Przyjaciół w Żorach.

SOKÓŁ JERZMANOWA/piłka nożna
SMS O TREŚCI: AVR.DR. 9

Piłkarze z Jerzmanowej piłkę kopią dla zabawy. Ale robią to tak dobrze, że gole rywalom strzelają jak na zawołanie. Stąd awans do klasy okręgowej, a w niej spora sensacja. Byli rycerzami jesieni. Beniaminek ma szanse na kolejny awans - tym razem do 4.ligi. Obecnie zajmuje 4. miejsce.

SPS CHROBRY GŁOGÓW/siatkówka
SMS O TREŚCI: AVR.DR. 10

Awans do siatkarskiej 1.ligi był marzeniem, które udało się zrealizować. Celu, jakim było utrzymanie się na zapleczu Plusligi, już nie. Chrobry spadł, ale walczył z wyżej notowanymi rywalami. To był jeden z najważniejszych klubowych sukcesów w historii.
(Mateusz Komperda)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%