Sport

Pogoń będzie łatwym rywalem? Trener Wita: Na pewno nie1 min na czytanie

1

Po dwóch porażkach z rzędu – z Wisłą Płock i Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski – przychodzi pora, by się przełamać. Szczypiorniści Chrobrego mają przed sobą bardzo ważny mecz. W hali przy ul. Wita Stwosza zagrają z Pogonią Szczecin – dziś (17.09.) o godz. 17. Pogoń i Chrobry to dwie najsłabsze do tej pory drużyny w PGNiG Superlidze, więc dla głogowian jest to wielka szansa, by się odbić z dna tabeli.

– Mecz w Piotrkowie nam nie wyszedł. Na początku tygodnia przeprowadziliśmy wiele rozmów indywidualnych, ale i na forum. Przeanalizowaliśmy ten mecz. Wyciągając wnioski. Rozpoczęliśmy przygotowania do meczu z Pogonią Szczecin – mówi drugi trener Paweł Wita.

Radoxim 5

Kilka słów dodaje do tego też Bartosz Warmijak. – Następne trzy dni przepracowaliśmy bardzo mocno. Skupiliśmy się na najbliższym przeciwniku – przypomina.

Czy Pogoń będzie łatwym przeciwnikiem? – Zdecydowanie nie, choć doszło tam do wielu zmian. To nadal silny i niewygodny przeciwnik. Znamy jego atuty i jakie są ich mocne strony – podkreśla trener Wita.
RED

Zobacz inne

Więcej w Sport