Smutne pożegnanie z kibicami i 1. ligą. Porażka siatkarzy z BBTS

19:18, 07.03.2020 Mateusz Komperda Aktualizacja: 19:18, 07.03.2020

SPS Chrobry Głogów przegrał dziś (7.03.) z BBTS Bielsko-Biała. Rywal był poza zasięgiem. Zbyt mocny, doświadczony i ograny. Pokazał to na parkiecie.

Ale zanim na dobre rozpoczął się ten mecz kibice wręczyli tort jednemu z naszych siatkarzy - urodziny świętował Wojtek Szwed. Później miłych akcentów nie było już zbyt wiele, bo pierwszy set w wykonaniu pomarańczowo-czarnych był po prostu słaby w każdym elemencie gry. I przegrany zasłużenie ledwie do 14.

Dużo bardziej zacięta była druga partia pojedynku, kiedy Chrobry walczył jak równy z równym z BBTS Bielsko-Biała. Była nawet nadzieja, że uda się odrobić straty, ale niestety końcówka drugiego seta należała do przyjezdnych. Chrobry uległ po walce do 22.

W trzeciej odsłonie głogowianie nawet przez dłuższy czas prowadzali - 17:14, jednak ostatecznie i tak przegrali do 21, a cały mecz 0:3. To było ostatnie starcie w tym sezonie Krispol 1.ligi przed własną publicznością.