FotoSport

Sześć bramek rezerw Chrobrego! “Najlepszy mecz w sezonie”4 min na czytanie

Sześć bramek rezerw Chrobrego! "Najlepszy mecz w sezonie" 2

– To nasz najlepszy mecz w sezonie – nie ukrywał trener Jakub Wolny. Rezerwy Chrobrego Głogów, grające w 4.lidze, pokonały Odrę Ścinawa 6:1 (3:0). Na listę strzelców wpisali się Miłosz Jóźwiak, Wiktor Kobiela, Adam Antochów, Przemysław Siudak, Wojciech Boksiński i Filip Wawrzyniak. Honorową dla gości zdobył Piotr Długosz.

Zdaniem trenera do każdego przeciwnika należy podchodzić z szacunkiem. – Odra to dobry zespół. W ostatnich sezonach dzielnie walczyła na czwartoligowych boiskach. Jednak my zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie. Trzeba być z niego zadowolonym. Czy były błędy? Pewnie były, bo w pewnym momencie za bardzo się rozluźniliśmy, ale goście też stwarzali swoje szanse i zasłużyli na tego jednego gola – podsumowywał Wolny.

Radoxim 5

Jednym z bohaterów dzisiejszego (30.08.) wysokiego zwycięstwa był Przemysław Siudak, który strzelił bramkę, ale też wypracował na boisku wiele sytuacji. – Takie wysokie zwycięstwa na pewno pomagają i budują każdy zespół. Przed meczem chyba nikt nie spodziewał się, że to będzie aż tak pokaźny wynik. Myślę, że wygraliśmy z rywalem w środku pola, bo zagrali systemem 4-4-2 a my tam mieliśmy akurat trzech zawodników – analizował tuż po meczu młody piłkarz.

Chrobry mądrze rozbijał kontrataki Odry. Wiele akcji, które bramkami się nie zakończyły, na pewno zasługiwało na brawa. Były widowiskowe. Chrobry II w tabeli 4.ligi zajmuje 5. miejsce.
RED

Zobacz inne

Więcej w Foto